MEYRA Marka akülü sandalyenin arka tekerini temin edeceğim yer önerisi olan var mı?

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Merhaba arkadaşlar,

MEYRA Marka akülü sandalyemin arka tekerleri kullanılamaz duruma geldi. Meyra Türkiye Distribütörü hakermanı aradım ama konuyla ilgilenen abdullah bey, şehir dışından olduğundan ançak pazartesi ilgileneceğini söyledi. Kendilerinde olup olmadığıda meçhul. Eğer ellerinde yoksa Almanya'dan getirtecekler. Tabi buda nerden baksanız 2-3 haftayı bulur. HAKERMAN harici arka teker bulabileceğim bir yer önerisi olan varsa konu altına yazsın lütfen....

ARACIN RESİMLERİ:

ARKA TEKER RESMİ:

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Benimle aynı sorunu yaşayan/yaşayacak arkadaşlar içinde kaynak olur diye yazıyorum. Kaç gündür bu tekeri arıyorum. Çoğu firma 100-150 TL arası fiyat istedi söz konusu teker için. Şurdaki konuda http://engelliler.gen.tr/f2/medikal...-hastaligi-olanlari-soymaya-kalkismasi-16319/ bir arkadaşın önerisi üzerine, Altay Motorlu Araçlar | Kanuni Bölge Bayii | Kanuni Motosiklet | Kanuni Yedek Parça | Motosiklet Giyim | Motosiklet Kaskı | Kask | Motosiklet Koruma i aradım. İstediğim boyutta teker varmış kendilerinde. 1 adet dış, 1 adette iç lastiği 41,00 TL ye aldım. Yani bana söylenen fiyatın yarısından bile az bi rakama aldım.

Sairane

Üye
Üye
halil bey bende wollex123 kullanıyorum. sandalyemin ön tekerinin rulmanı(bilye de deniyor) kırıldı ve bir rulman bulmaya çalıştım. ama nafile hiç bir yerde yok. son çare olarak rulmanın oturduğu yeri incelterek piyasadaki rulmanlara uydurduk. simdi de akü şarj tutmamaya başladı. sözün özü bazı şeyler bazı yerlerin tekelinde ki sormayın gitsin. akü arıyorum bakalım ne olacak. :D

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Akü konusunda sana "jel aküleri" tavsiye ederim carlos. Ben yıllarca bildiğimiz kuru, sulu akü modellerini kullandım. Mutlu, inci akü v.b gibi. her yıl bilemedin 2 yılda bir yeniliyordum. en son 4 yıl önce jel akü aldım 4 yıldır kullanıyorum. Hem bu akülerle tek şarzda daha uzun yolda gidiyordum. forumda konusuda vardı orda detaylşıca anlatmıştım. Biraz pahalı diğer akülere göre. Ama 100 defa akü alsam "jel aküden" şaşmam.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
@yalcın, sitenizdeki fiyatlara baktım. Ben aynı tekeri iç dış olmak üzere 40 tl'ye satın aldım. Sizde 200 tl...

yalcin.41

Üye
Üye
Bizde satınlan iç dış değil komple jantlı tekerdir ve 2 adet fiyatıdır. Her firmanın fiyatları farklıdır tercih size kalmıştır.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Evet her firmanın farklı ve bir diğer firmayla arasında uçurum olan fiyat farkları var. Burda alıcıya düşen çok çok iyi araştırıp en uygun fiyata olanı almak. Zira 10 ürün fiyatına tek ürün satan onlarca firma var.

yalcin.41

Üye
Üye
Tabiki dünyada her çeşit insan ve firma türü var onu da isteyen istediği gibi eler ve tercih eder.

Tekerlekli Sandalye