Motorola Droid Maxx,Droid Mini,Droid Razr Maxx,Droid Razr M,Razr Telefon İncelemeleri

Nano Sim kart ile çalışan Motorola DROID MAXX'ın bizce en dikkat çeken özelliği 3500 mAh'lık dev pil kapasitesi diyebiliriz. Çünkü 7 inçlik tablet pc'lerde bile ortalama 3000 mAh'lık piller kullanılıyor.

Motorola Moto Maxx.jpg

Motorola DROID MAXX Telefon İncelemesi

Ekran: 5.0'' 720 x 1280 Piksel Super AMOLED
İşletim Sistemi: Android 4.2.2 (Jelly Bean)
İşlemci Hızı: 1.7 GHz (2 Çekirdek)
Dahili Hafıza: 32 GB
Ram: 2 GB
Kamera: 2 Mp Arka ve 10 Mp Ön
Pil: 3500 mAh
Ağırlık: 167 Gr
Kalınlık: 8.5 mm

Ayrıca Motorola DROID MAXX'ın 2 çekirdekli 1.7 GHZ'lik işlemci hızı, 32 GB'lık dahili hafızası ve 2 GB'lık Ram kapasitesi ve NFC artıları arasında.

Fakat belki de tek olumsuz tarafı Hafıza kartı yuvasının bulunmaması diyebiliriz.

Önde 2 ve arkasında 10 Megapiksellik kamerası bulunan Motorola DROID MAXX, 1080p video kaydı yapabiliyor.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Motorola Droid Mini Telefon İncelemesi

Motorola Droid Mini ve başlıca özellikleri;

Ekran: 4.3'' 1280 x 720 Piksel TFT
İşletim Sistemi: Android 4.2 (Jelly Bean)
İşlemci Hızı: 1.7 GHz
Dahili Hafıza: 16 GB
Ram: 2 GB
Kamera: 2 Mp Ön ve 10 Mp Arka
Pil: 2000 mAh
Ağırlık: 130 gr
Kalınlık: 8.9 mm

Nano-Sim kart teknolojisi ile çalışan Motorola DROID Mini, 10 Megapiksellik 1080p video kaydı yapabilen arka kamerası ve Hafıza kartı yuvasının olmaması ile dikkati çekiyor.

Evet Motorola DROID Mini kullanıcıları 16 GB'lık dahili hafıza ile yetinmek zorunda kalacaklar.

Ayrıca A-GPS desteği bulunan Motorola DROID Mini'nin 1.7 GHz'lik çift çekirdekli işlemcisi ve 2 GB'lık Ram kapasitesi de artıları arasında ve Radyosu da bulunmuyor.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Motorola Droid Razr Maxx Telefon İncelemesi

Teknik Özellikler

İşletim Sistemi: Android 4.0
İşlemci: 1.5 GHz çift çekirdekli Qualcomm Snapdragon
Ekran: 4.7 inç HD Super AMOLED kapasitif dokunmatik ekran 720 x 1280 piksel çözünürlük
Pil: 3300 mAh
Kalınlık: 9.3 mm
Dahili Hafıza: 32 GB 1 GB RAM
Kamera: 8 MP (3264 x 2448 piksel) kamera (otomatik netleme ve LED flaş destekli)

Motorola DROID RAZR M Telefon İncelemesi

Motorola DROID RAZR M teknik özellikleri:

Ekran: 4.3 inç Super AMOLED Advanced
İşletim Sistemi: Android 4.0 Ice Cream Sandwich
Kamera: 8 Megapiksel kamera
İşlemci: 1.5GHz çift çekirdekli
Dahili Hafıza: 8 GB 1 GB RAM

Motorola Droid Razr Telefon İncelemesi

Motorola Droid Razr teknik özellikleri:

İşletim Sistemi: Android 4.0 Ice Cream Sandwich
Ekran: 4.7'' 1280 x 720 HD çözünürlüklü AMOLED HD
İşlemci: 1.5 GHz’lik çift çekirdekli Qualcomm Snapdragon S4
Dahili Bellek: 16 GB 1 GB RAM
Kamera: 8 Megapiksel
4G LTE şebekesini de destekliyor

Ekli dosyalar

• Motorola Moto Maxx.jpg
    Motorola Moto Maxx.jpg
    63.4 KB · Görüntüleme: 157