Motorola Droid Turbo,Droid Ultra,Moto E,Moto G2,Moto G 4G Telefon İncelemeleri

İki megapiksellik ön kamerası bulunan oldukça şık olan Motorola DROID Turbo'nun arkasında çift Led Flaş destekli ve HDR ve 2160p 4K Ultra HD kayıt yapabilen 21 megapiksellik kamerasıyla dikkat çekiyor..

Motorola-Droid-Turbo-15-730x417.jpg

Motorola DROID Turbo Telefon İncelemesi

Motorola DROID Turbo akıllı cep telefonu ve başlıca teknik özellikleri;

Ekran: 5.2'' 2540 x 1440 Piksel Super AMOLED
İşletim Sistemi: Android 4.4.2 (KitKat)
İşlemci: 2.7 GHz (4 çekirdek)
Dahili Hafıza: 32 ve 64 GB
Ram: 3 GB
Kamera: 2 Mp ön ve 21 Mp Arka
Pil: 3900 mAh
4G (LTE): Var
NFC: Var
Ağırlık: 169 gr
Kalınlık: 7.8 mm

Oldukça güçlü bir donanıma sahip olan ve Android 4.4.2 (KitKat) işletim sistemi ile gelen Motorola DROID Turbo akıllı cep telefonunun en dikkat çeken taraflarından birisi Hafıza kartı yuvasının bulunmaması diyebiliriz.

Cihazın 32 ve 64 GB'lık dahili hafıza seçenekleri mevcut ve Krait 450 2.7 GHz'lik 4 çekirdekli Qualcomm Snapdragon 805 işlemciye sahip.

3900 mAh'lık güçlü pil kapasitesi ise rakiplerine açık ara fark atan cihaz 3 GB'lık Ram kapasitesine sahip cihazın 4G ve NFC desteği de bulunmakta.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Motorola DROID Ultra Telefon İncelemesi

Ekran: 5.0'' 720 x 1280 Piksel Super AMOLED
İşletim Sistemi: Android 4.2.2 (Jelly Bean)
İşlemci Hızı: 1.7 GHz ( Çift çekirdek)
Dahili Hafıza: 16 GB
Ram: 2 GB
Kamera: 2 Mp Ön ve 10 Mp Arka
Pil: 2130 mAh
Ağırlık: 137 Gr
Kalınlık: 7.2 mm

Nano Sim kart teknolojisi ile çalışan Motorola DROID Ultra, Android 4.2.2 (Jelly Bean) işletim sistemi, 5 inçlik Super AMOLED ekran kalitesi,1.7 GHz'lik işlemci hızı, 16 GB'lık dahili hafızası ve 2 GB'lık Ram kapasitesi ile dikkati çekiyor.

Ama malesef 16 GB'lık dahili hafızası ile yetinmek zorunda kalacaksınız. Çünkü Motorola DROID Ultra'da Hafıza kartı yuvası bulunmuyor.

Önde 2 ve arkada 10 megapiksellik kamerası bulunan Motorola DROID Ultra 1080p video kaydı yapabiliyor.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Motorola Moto E Telefon İncelemesi

Motorola Moto E akıllı cep telefonu ve başlıca teknik özellikleri;

Ekran: 4.3'' 540 x 960 Piksel
İşlemci: 1.2 GHz (Çift çekirdek)
Dahili Hafıza: 4 GB
Ram: 1 GB
Kamera: 5 Megapiksel
Pil: 1980 mAh
Çift Hat: Opsiyonel
Kalınlık: 12.3 mm
Ağırlık: 142 gr

Android 4.4.2 (KitKat) işletim sistemi ile gelen Motorola Moto E akıllı cep telefonu Opsiyonel olarak Çift Sim kartı destekleyen seçeneği ile de piyasada olacak.

Teknik özelliklerine baktığımız zaman Giriş seviyesinde bir model diyebileceğimiz Moto E'nin bir diğer dikkat çekici özelliği ise suya karşı dirençli olması.

Arkada 5 megapiksel Flaş desteksiz kamerası bulunan cihazın önde Görüntülü görüşme kamerası bulunmamakta.

4 GB'lık dahili hafızasına ek olarak cihaz ayrıca 32 GB'a kadar mikro SD hafıza kartlarını desteklemekte.

Ve son olarak ta cihazın FM Radyosu ve A-GPS desteği de buluyor.

Motorola Moto G2 Telefon İncelemesi

Motorola Moto G2 akıllı cep telefonunun sızan tekni özellikleri;

Ekran: 5.0'' 720 x 1280 Piksel
İşletim Sistemi: Android 4.4.4. (KitKat)
İşlemci: 1.2 GHz (4 çekirdek)
Dahili Hafıza: 4.5 GB
Ram: 896 MB
Kamera: 2Mp ön ve 8 Mp Arka

Qualcomm Snapdragon 400 1.2 GHz 4 çekirdekli ARM Cirtex A-7 işlemciye sahip olacak olan Motorola Moto G2'nin dahili hafızasının maksimum 4.5 GB'lık kısmı kullanıcılar için ayrılmış olacak.

Motorola Moto G 4G Telefon İncelemesi

Motorola Moto G 4G akıllı cep telefonu ve başlıca teknik özellikleri;

Ekran: 4.5'' 720 x 1280 Piksel IPS LCD
İşlemci: 1.2 GHz (4 çekirdek)
Dahili Hafıza: 8 GB
Ram: 1 GB
Kamera: 1.3 Mp Ön ve 5 Mp Arka
Pil: 2070 mAh
Ağırlık: 143 gr
Kalınlık: 11.6 mm

11.6 mm'lik kalınlığı ile dikkati çeken ve Android 4.4.2 (KitKat) işletim sistemi ile gelen Motorola Moto G 4G akıllı cep telefonunun işletim sürümünü kullanıcılar aldıktan sonra 4.4.4 (KitKat)'a yükseltebilirler.

Cihazın en büyük özelliği adından da anlaşılacağı gibi 4G (LTE) iletişimi desteklemesi diyebiliriz. Cortex A-7 1.2 GHz'lik 4 çekirdekli Qualcomm MSM8226 Snapdragon 400 işlemciye sahip olan cihaz 8 GB'lık dahili hafızaya sahip ve ayrıca 32 GB'a kadar da mikro SD hafıza kartlarını da desteklemekte.

A-GPS desteği ve FM radyosu bulunan cihazın 5 megapiksellik arka kamerası 720p HD video kaydı yapabilmekte.

Ekli dosyalar

• Motorola-Droid-Turbo-15-730x417.jpg
    Motorola-Droid-Turbo-15-730x417.jpg
    49.6 KB · Görüntüleme: 159
Geri