MSN'de herkes çevrim dışı gözüküyor

Arkadaşlar nasıl oldu eden oldu bilmiyorum ama MSN de ekli olan tüm arkadaşlarım çevrim dışı gözüküyor. Bu akşam maç vardı. Acaba herkes maçmı izliyor diye düşündüm ama telefonla açıp sorduğum 2-3 kişi msn lerinin açık olduğunu söylediler. :)
Ama bende hepsi ç. dışı. bu sorunu nasıl aşabilirim acaba. Bilgisi olan arkadaşlar bana yardımcı olursa sevinirim. :(

Merhaba,
Bilgisayarınız saat/tarih ayarlarında değişiklik yaptıysanız ondan olmuş olabilir. Bir keresinde aynısı bende olmuştu. Bilgisayarın saat ayarını değişince msn de herkes ç.dışı moduna geçti. :) Daha sonra bilgisayarı yeniden başlatında düzeldi. Eğer saat /tarih ayarlarıyla ilgili bir değişiklik yapmadıysanız kullandığınız msn proğramını PROĞRAM EKLE KALDIR dan kaldırıp yenisini yüklemeyi deneyin.

nette girerken eğer ağırlık yaşıyorsanız belirli solucan türleri anlık iletişim yapan sistemleri engellediği bilinmekte. solucanlar genelde lisansız işletim sistemi kullanıyorsanız Microsoft tarafından gönderiliyor.

eğer sisiteminizde bu tür arıza varsa msn nin muadil proğramlar onlardan birini denemenizi tavsiye ederim. ben kendim 2 yıldır msn kullanmadığımdan şu anda hangi alternatif msnler var bilmiyorum.

Halil bey, marcus ilginiz için çok teşekkür ederim. MSN yi kaldırıp yeniden kurdum. sorun ortadan kalktı. Bu arada marcus işletim sistemin lisanslı değil. ancak kardeşim crack yardımıyla lisanslı yaptım dedi. bu işe yaramaz mı acaba?

update yapmadığın sürece bir problem olmaz ancak eğer imkanın varsa lisanslı ürün kullanmanı tavsiye ederim. bu şekilde herhangi bir problemin olduğunda düzeltme ve güvenlik yamamlarını microsoftun kendi sitesinden ücretsiz indirebilirsin.

Geri