Nasil.emekli olabilirim

Bugün itibari ile ankaraya gönderdiğim sonuç eviss ten onaylandığını gördüm is yerine gönderilmiş ne kadar zamanda gelir ve emekli olmak için ne yapmam gerekiyor birde emekli maaşı ne kadar olur 1985 sigorta girişim ve 4370 günüm var rapor oranım 54 cevap verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

SM-G935F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Bugün itibari ile ankaraya gönderdiğim sonuç eviss ten onaylandığını gördüm is yerine gönderilmiş ne kadar zamanda gelir ve emekli olmak için ne yapmam gerekiyor birde emekli maaşı ne kadar olur 1985 sigorta girişim ve 4370 günüm var rapor oranım 54 cevap verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

iPhone cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Bence ankaradan gelen belgeyle sigortaya başvurun emeklilik zamanınız gelmiş 3600 gün yetiyor size maaşa gelince prim nekadar yüksekten yatarsa maaş okadar yüksek olur aksi taktirde gün nekadar çok olursa okadar düşüyor diye biliyorum

iPhone cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Geri