Nasıl iş kaybı raporu alabilirim ?

okan16

Üye
Üye
Ben 20 yaşındayım 5 ay önce bir iş kazası geçirdim ve sağ elimden ortaki 2 parmak koptu ve Baş parmağım hariç diğerleride hasar gördü şikayetçi olmadım.. Aramızda anlaştık ama ben nasıl iş kaybı raporu alabilirim ne yapmam gerekiyor ? yüzde kaç çıkar yardımcı olurmusunuz Lütfen Teşekkürler

İsen Buga

Üye
Üye
MEslek HAstalıkları hastanesine SGK aracılığı ile sevk almanız gerekiyor.
SGK müfettişlerine iş kazası geçirdiğini belirtmeniz gerekiyor onlarda sizi meslek hastalıkları hastanesine yönlendirecek ve o doktorlarınv ereceği rapor ile işleme gideceksiniz. İşgörmezlik maaşı bağlanması gibi.

okan16

Üye
Üye
öncelikle ne yapmam gerekiyor abi şimdi herhangi bir hastahaneye danışsam yardımcı olurlar mı ?

sayın arkadasım kendı aranızda anlasmasaydınız tazmınat davası aça bılırdınız sıze ne kadar para verdı bılmıyorum ama 3 kat daha fazllasını ala bılırdınız ilerde de malulen emeklı olma ımkanızda ola bılırdı sımdı gıden sadece parmaklarınız oldu geçmıs olsun. eger iş kazası raporu ala bılırsenız 40 gun içinde yasal yollarla tzmınat almaya hak kazana bılırsınız hıç bır uçret odemeden ve mahkemesız halledıyoruz

Tekerlekli Sandalye