Nasıl maaş alabirim.?

Kardelen1960

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar yüzde 82 sürekli engelli kanser ve kalp hastasıyım Babamdan aldığım 350 TL maaş yüzünden hiçbir hiçbir şekilde maaş bağlanmıyor Ne yapabilirim bu arada Raporum sürekli

GM 5 Plus d cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

derya35

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar yüzde 82 sürekli engelli kanser ve kalp hastasıyım Babamdan aldığım 350 TL maaş yüzünden hiçbir hiçbir şekilde maaş bağlanmıyor Ne yapabilirim bu arada Raporum sürekli

GM 5 Plus d cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi
İlk önce çok geçmiş olsun rabbim Şafi isminde şifalar nasip etsin. Bende babamın üzerinden sadece sigorta olarak faydalınıyordum daha sonra engelli kartımı elime aldığım andan itibaren direkt olarak yeşil karta geçiş oldu sorduğum zaman birinden birini seçeceksin dediler eğer sigortaya gidip kartımı iptalini istiyorum deseydim maaş alamıyordum sizde bulduğunuz yerin kaymakamlığına gidip kağıtlarınızı verin ve de kartınızı çıkartın eğer size şu sürede gelinip evinize bakılacak derlerse bekleyin çünkü engelli olanlara öncelik tanınıyor şahsen beni çok bekletmişlerdi bende bimere msj yazdım vede anında dönüş yapıp önce aradılar daha sonra ertesi gün evime gelip inceleme yapıldı

A15 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

septik

Editör
Editör
[MENTION=22150]Kardelen1960[/MENTION]

Merhaba. Geçmiş olsun Allah şifa versin, Derya arkadaşımızın bahsettiği gibi, yetim maaşı aldığınız için direkt sgk danda yararlanıyorsunuz dolayısı ile 2022 engelli maaşı alamıyorsunuz, siz ilde oturuyorsanız valilik binasında, ilçede oturuyorsanız kaymaklık binasında bulunan sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfına giderek durumunuzu anlatınız nakit yardımında bulunabilirler veya farklı bir yardım yolu varsa öğrenebilirsiniz.

Tekerlekli Sandalye