Ne zaman emekli olup ne kadar maaş alırım?

BirGaripYolcu

SMS Activated
Merhaba.
İşe giriş: 07.05.2013
Engelli oranı: %70
İkinci derece vergi indirimim var.

Ne zaman emekli olup ne kadar maaş alırım?

Hastanede vhki memurum. SSK sigortalıyım. %70 engelli raporuyla başladım işe. Daha sonra vergi indirimi yaptım.

Sigorta girişin SSK daha sonra emekli sandığına geçmişsin. Ben öyle anladım. Peki memuriyete başlama tarihin nedir

Abi aynen öyle. Babam 2006'da ssk da sigorta girişi yapmış ve başka yatırmamış. Memuriyete başlama tarihi 07.05.2013 diye yazdım yukarıda. İşe başladığımda Emekli Sandığı oldu sigortam.

15 yıl hizmet süresi 3960 prim gün şartıyla emekli olursunuz.

İkinci derece vergi indirimi yapmıştım. 2 yıl da ondan düşmüyor mu?

15 yıl olduğunu zaten biliyorum. Şu an ki duruma göre maaş oranını merak ettim.

15 yıl ise, 5 yıldır memursam ve 2 yıl da vergi indirimi ile düştüyse, 8 yıl kalıyor diye düşünüyorum.

Zaten doğru cevapları biliyorsan daha ne diye soruyorsun? Emin olmak için mi? Daha iyi bir yanıt alabilmek için mi?

Zaten doğru cevapları biliyorsan daha ne diye soruyorsun? Emin olmak için mi? Daha iyi bir yanıt alabilmek için mi?

Gazoz ağacı, senden gazoz kapağı bile olmaz. Burası bir destek sitesi. İnternette 15 yıl diye her yerde yazıyor. Benim öğrenmek istediğimi anlamamışsın ve bu çok normal. Bak orada ne yazıyor: "Şu an ki duruma göre maaş oranını merak ettim." Ve bunun da cevabını bulamadım. Biliyorsan yanıtla. Sen ayılana gazoz bayılana limon şarkısını çok dinlemiş olmalısın. Allah akıl versin sana. Senin gibiler yüzünden şu forum gelişmedi.

Bende seni gelişmeyen bu forumdan atıverdim.
Git derdini gelişen forumlarda ara. Cevabını aldıktan sonrada eminim onlarada küfürü basacaksındır. Zira nankör insanların hep bunu yapar.

Emeğine, yüreğine, eline sağlık Cesur Yüreklim,

Hoş benim yüzümden bir üyenden oldun ama hakkedenin hakkını vermek lazım üstadım. Böylesine hadsizlere öylesine hoşgörüyle yaklaştıkça tepene çıkıyorlar. Bu sitede kimse kimseyle atışmamalı ama bazen sabır taşıyor...

Teşekkür ederim müdahalen için...

Geri