Need for speed: Most wanted

Sairane

Üye
Üye
need for speed: most wanted, hız tutkunlarının bayılacağı bir oyun. bakalım kara listeyi alt edebilecek misinz?.

Birey

Üye
Üye
"Need For Speed the Run" indirmiştim geçen sene, sona kadar gittim ama oyun kolu sayesinde oldu klavye tuşuyla bitirmek bira zor... Klavyenin ömrü biter oyun bitmez :)

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam Arkadaşlar,

Kusura bakmayın ama ben aslında bilgisayar oyunlarından hiç anlamıyorum ama oğlum saatlerce oynadığına ve kıkır kıkır güldüğüne göre çok eğlenceli olmalı diye düşünüyorum ama yok bana göre değil :) ben beğen verdim çünkü bu oyunları oynayan binlerce genç var ve onlar sizi takip ediyorlar...

Paylaşımlarınız için teşekkürler.

Sevgiyle kalın, dostlukla kalın,

Birey

Üye
Üye
Çocuğun şansı var ki senin gibi Annesi var abla, her Anne çocuğunun saatlerce oynamasına izin vermez, az çekmedik bu derdi :)

Valla ben işsizken işim göcüm netten oyun indirip oynamaktı ve gerçekten çok güzeldi ama artık hayatın dertleriyle uğraşınca hiç oynayasım gelmiyor.

Sairane

Üye
Üye
mesut bey, bu oyunlar hayatın dertlerini unutturmak için var. öyle değil mi? bence oynamaya devam edin. :)

Birey

Üye
Üye
Haklısınız tabi Şairene bey ama unutmak için önce o dertlere alışmak lazım biraz. Unutursam çözüm de bulamam :d:d

Sairane

Üye
Üye
belki de haklısınız mesut bey. ama yine de dertlerimizin içinde boğulmayalım derim. ne demişler;derdimi dinledim, derdimden iğrendim...
onun derdini gördüm, derdime imrendim.... :D

Birey

Üye
Üye
Valla süper söz. Bu güzel söz için teşekkürler Şairane Bey

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam Arkadaşlar,

Hayat acılarıyla yani Mesut kardeşimin dediği gibi dertleriyle de güzeldir aslında. Yaşamı anlamlı kılan sadece güzellikler değil uğrunda çekilen çilelerdir belki de...benim zamanımda bilgisayar yoktu ki oyunu olsun :)) ama şimdi ki nesil çok daha şanslı ve bence sizlerin bu bilgisayar oyunu dediğiniz oyuncaklar her yaşta oynanmalı ve hayata keyif katmalı :)

Ya ne diyeceğim, olur mu bilmiyorum ama acaba Şairanem, güzel kardeşim bana göre bir oyun da bulup eklesen :) oğlumla birlikte saatlerce atari oynamış bir anne olarak hani diyorum Süper Mario gibi :) bir oyun da benim için eklesen ne güzel olur?

Sağlıcakla kalın, hayata keyifle bakın dileklerimle,

Birey

Üye
Üye
Bence birlikte GTA oynayın abla, süper mario oynasanız çocuk oyundan da senden de sıkılır, ders çalışmam lazım deyip kalkar :))

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam Mesut Kardeşim,

Süper mario oyunu oynadığımız yıllar çek geride kaldı kardeşim :) ben o oyunun ustasıydım ve oğlum beni asla geçemezdi değil ki sıkılsın :) ama şimdilerde artık odasına bile izinsiz giremediğim için ne birlikte oynaması :)

Hayatımın anlamı , aslında odada tek başına olmasına rağmen arkadaşlarıyla kalabalık sesli, konuşarak, gülüşerek bazen de bas bas bağırarak oyun oynuyor bana ihtiyacı da kalmadı çok şükür :) Sen bilirsin acaba oyunun adı Gota olabilir mi?

Anladım Mesut, Şairanemden ses çıkmadığına göre Süper Mario için geç kalmışım ben :)))

Sağlıcakla kalın, oyunla kalın,

Sairane

Üye
Üye
şairanenden ses çıkmadımı abla aşk olsun. paylaştım bile. :D

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Görmedim ya kardeşim o yüzden :) yoksa benim canım kardeşim bir şahanedir :)

tamer es

Üye
Üye
son yarım saat pvptravian.com açılıyor sende katıl özellikleri gör hatasız ve hile yapma şansı yok PVP Travian arkadaşlar travian sevenler beklrim mutlaka gelin server benim sizinde katkınız olsun birazdan açacam oyunu şimdi kayıt ol açılışı bekle

Tekerlekli Sandalye