Niye konu başlığını kendi kafanıza göre değiştiriyor sonrada konuyu kilitliyorsunuz?

Eren

Üye
niye konu başlığını kendi kafanıza göre değiştiriyor sonrada konuyu kilitliyorsunuz ?

DURU'M

Üye
Üye
Bak şimdi ben de çok merak ettim.Neden kilitlediler acaba?:confused:

Halil Bey bir açıklama bekliyoruz artık sizden :)

Gulumse

Üye
Üye
Şimdi dikkatimi çekti yazdığım bir mesajı silme hakkı verilmemiş neden acaba ?

DURU'M

Üye
Üye
Ah bu yönetim yok mu bu yönetim.İŞine gelenleri siliyor kesin :D :D :D

Gülümse,bildiğim kadarıyla mesajınızı yazdıktan bir süre sonra mesaj üzerinde düzenleme yapma hakkınız olmaz.Bu bazı sitelerde 2 saat bazı sitelerde 1 saat ya da başka çeşitlerde belirlenebilir.Yazılan mesajların her zaman için silinebilir olması sitelerde çok kargaşaya sebebiyet verir.Bu yüzden mesajlarınızı yayımlamadan önce okuyup emin olduktan sonra yayımlayın.En akıllıca yol bu olur ancak diye düşünüyorum.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Bir soruya 50 defa cevap verilmez. Mesaj silme /düzeltmeyi 3 saatle sınırladığımızı, ve bunun nedenlerini daha önce şu başlıkta uzun uzun anlattım.

Bu siteye açılan konuların neredeyse %99'unun "konu başlığı" benim yada diğer yönetici arkadaşlarım tarafından düzeltilir. Bunun aksi olsaydı "aynı başlığı sahip yüzlerce konu olurdu" ki buda arama motorları tarafından spam olarak algılanırdı. Normal bir üye google arama krterlerini bilmediği için bu yapılan işlemi anlayamaz. Bu tamamen webmasterlikle alakalı bir konu. Bunun izahını saatlerce yapsam anlayamazsınız. Zira bunu size anlatmak ilkokul çocuğuna "uluslar arası ilişkiler" dersi vermeye benzer. Zaten bunu anlamanızıda beklemiyorum. Tamamen teknik bir konu. Sitenin selameti açısından bunun böyle devam etmesi gerekiyor ve devamda edecek.

Niye konu başlığını kendi kafanıza göre değiştiriyor sonrada konuyu kilitliyorsunuz?

Kendi kafamıza göre değiştirmeyipte kimin kafasına göre değiştireceğiz?
Musade edinde bu siteyi kurup bugüne kadar getiren, ve bunu yaparkende maddi manevi hertürlü fedakarlığı yapan insanların bu tasarrufu olsun.
Senin şu başlıkta açtığın konuyu neden kitledim?
Açtığın konuda, sarfettiğin tüm "ukalaca" cümleleri görmezden gelip, tüm sakinliğimle sorularına cevaplar vermeme rağmen, aynı "ukalaca" tavrı devam ettirip, hakarete varan kelimeler sarfettiğin için konuyu kapattım. Aynı tavrı devam ettirmen halinde siteden uzaklaştırılacağınıda hatırlatmakta fayda var.

Bu sitede olan demokrasi başka hiç bir sitede yoktur. Amaaaa bu demokrasi anlayışını suistimal ederek bir başkasına hakaret etmeye kalkışır, dahası bunu yaparkende Engelliler.Gen.Tr sitesini kendi aklınızca kötülemeye kalkışırsanız, buna müsade etmem ve gereğini yaparım. NOKTA...

Eren

Üye
ben bu site için konuşmuyorum çünkü bu site daha çok genç :)

bırader türkiyede engelli forum sitesi bile yokken o engelli ana kategorilerini ilk ben oluşturdum.

ama zamanla o sitedekiler bile sen fikir üretiyorsun ben forumu şekle sokuyorum
sen patronmusun ben işçimiyim diyerekten yollarımızı ayırdığımız bir dünya forum sitesi var !

şu an sizi sadece izliyorum forum ortamı olarak girişiniz doğru ama forum gelişim süreciniz çok bireyselleşmeci bir anlayış üzerine

örnek size standart sağlık raporu üzerindeki engel kategorilerine göre sabit ana konu başlıkları oluşturun daha iyi sonuçlar elde edersiniz diyorum

engelliler her şeyin anlamını bilmez diyorsunz !

sonra engellilerin açtığı bir konu başlığını kendi kelime hazinendeki cümle yapısı ile değiştiriyorsun !

bu söylediğin ile bu yaptığın bir biriyle çelişiyor biliyormusunuz !?

bunun farkındamısın !? ( bu soruya ne evet diye bilirsin nede hayır diyemezsin : )

DÜŞ GEZGİNİ

Üye
Üye
Yaw yiğido sen şakamısın? Yoksa kendini bu şekildemi tatmin ediyorsun?
Ben bu site için konuşmuyorum diyorsun bu sitede akla ziyan eleştiriler yapıyorsun. Başka siteler bu siteyi neden ilgilendirsin. Bu site nevi şahsına munhasır bir sitedir. Başka sitede /sitelerde olup bitenler burayı ilgilendirmez. Türkiye'de engelli sitesi yokken ilk kategorileri ben oluşturdum diyorsun.. eee olmayan bi sitede nasıl kategori oluşturdun?
Hem okadar donanımlı bir insansın eleştirmeyi bırak kendin bi site aç ve doğrusunu yap.
Zaten ortalık engelli sitesinden geçilmiyor bide sen açıver.
Mesele kaliteyi ortaya koyabilmekte. Bu site içeriğiyle farkını ortaya koymuş zaten. Şu an buraya yazarken harcadığım eforoda acıyorumya oda ayrı bişey.

Tekerlekli Sandalye