O Ses Türkiye Yarışmasında Çiğdem Bezci Rüzgarı Esti

gülümse_hayata

Üye
Üye
Geçirdiği kaza sonrası bir bacağını kaybeden Çiğdem protez bacağını milyonlara grurla göstererek ben bacağımı kaybettim ama sesimi kaybetmedim diyerek güzel sesiyle müzik ziyafeti yaşattı. Herkeze örnek olacak yaşama sevinci ve hayat hikayesi Çiğdem’in güçlü karekterini gözler önüne serdi yolun açık olsun Çiğdem sen daha çok işler başarırsın..

o-ses-turkiye-cigdem-bezci-1.jpg
O Ses Türkiye yarışmasına katılan Çiğdem Bezci dün gece milyonları ekrana kilitledi. Bezci, sesi ve inanılmaz hayat hikayesiyle izleyicileri ağlattı. Şarkıcılık ve mankenlik yaparken geçirdiği kaza Çiğdem'in hayatını tamamen değiştirmişti. Star TV'de yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasına katılan Çiğdem Bezci sesi ile jüri üyelerinden tam not aldı ve Ebru Gündeş ve Hadise ile birlikte düet bile yaptı. Genç kadının yaşadığı inanılmaz olaylar ise ekran başındaki milyonları gözyaşlarına boğdu. Çiğdem Bezci daha önce Antalya'da şarkıcılık ve mankenlik yapıyordu. Hatta ünlü türkücü İbrahim Tatlıses ile aynı sahneyi bile paylaşmıştı.

Çiğdem için bu kazadan sonra zor günler başladı. Kaza nedeniyle bir bacağını kaybetmişti, hayati tehlikesi devam ediyordu ve vücudunda çok sayıda kırık vardı. Ama Çiğdem'in nişanlısı Alper Bezci ile olan aşkı engel tanımadı. Hastaneden çıkan Çiğdem nişanlısı Alper Bezci ile hayatını birleştirdi. Yaşadığı tüm bu acı olaylara rağmen yaşama sevincini hiç kaybetmeyen Çiğdem'in bir de erkek çocuğu oldu.

POLAT ALEMDAR

Üye
Üye
............Ne diyelim ÇİĞDEM BEZCİ arkadaşa hayatında başarılar dileyelim..:) Keşke herkes böle cesaretli olabilse..

Tekerlekli Sandalye