Obezite ve ankisiyete'den raporum var. Yenisini alırsam?

akaradeniz

Üye
Üye
ESKİ RAPORUM %46 İDİ. H.t ANKSİYETE VE OBEZİTE. Şimdi benim bu ayın 13 cünde heyetim var h.t anksiyete tamam da vVKI31 şuan ve. ülser var sizce 40 alırmıyım şimdiden tşk.ler

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Biraz daha anlaşılır yazarmısın? Obezite ve ankisiyete den %40 oranında raporun var birde ülseri ekletirsem oran ne olur mu diye soruyorsun?

akaradeniz

Üye
Üye
Eski raporum 46 idi ahastal?klar?m h.tansiyon anksiyete ve obezite olarak 46 ald?m ancak yeniden kurula gireceğim vkı31 obezite tansiyon devam ediyor anksiyete devam ediyor ve endoskopi raporunda ülser yayazmakta sizce bu hastalıklardan %40 alırmıyım

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Ülser için bir oran verileceğini sanmıyorum. Diğer hastalıklar için bir şey diyemem. Zira işin içinde pskolojik hastalık var. Pskolojik hastalıklarda oran tahmin etmek çok zor. Ben yinede %40 ın üzerinde bir rapor alacağını umuyorum.

akaradeniz

Üye
Üye
Pisikiyatri sorun yok 2 yıldır ilaç alıyorum benim sıkıntım obezite vücut kitle oranı 31 çıktı tansiyonda aynı ama obezite sıkıntı gibi duruyor

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam akaradeniz,

% 46 olan raporunuzu neden yenilemek istediğinizi bilmiyorum ama mutlaka haklı bir nedeniniz olduğunu düşündüğümden ( vergi indirim hakkı almak ya da mevcut vergi indirim hakkı derecenizi yükseltmek gibi ) bu ayın 13 ünde mutlaka heyete gidip bütün rahatsızlıklarınızı dile getirin. Sizin için hayırlısı neyse ol olsun. Sonuçta denemekle kaybedeceğiniz bir şey yoksa hayatta her şey denemeye değmez mi ?

Hayırlısı olsun dileklerimle,

akaradeniz

Üye
Üye
süreli idi rapor süresi sona erdi yani obezite şuanda 31 vucut kitle endeksi o orandan rapor alabilme şansım varmıdır acaba birde cetvele baktığımda ülser var neden acaba ülserden oran çıkmaz

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Ben cetvelde ülsere dair oran göremedim. Buraya eklermisin verilen oranı?

akaradeniz

Üye
Üye
4 - Özofagusun korozif darlıkları, akalazya, kronik peptik

ülserler, hiatus hernileri, postgastrektomik, postvagotomik

sendromlar 20
burda yazmaktadır yanlışmıyım acaba?

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Ben buraya aktardıklarını sakatlık oranı cetveline yazıp tarama yaptığımda bulamadım.

Tekerlekli Sandalye