Ocak 2011 Evde Bakım Ücreti Alan İller Hangileri?

Arkadaşlar geçen ay yani 2010 aralık ayında evde bakım ücretleri SHÇ in kendi içinde yaptığı bir güncelleme nedeniyle geçikmeli verilmişti. Ocak ayında alacağımız evde bakım maaşlarının daha erken verilmesini bekliyorum ben.
Bu şekilde bir duyum almadım ama tahminen öyle olabileceğini sanıyorum. Bakalım bu ay bakım ücretleri erken verilecek mi. lütfen maaşı alanlar bu başlık altında belirtsin...

tekirdağ yatmıştır..

Binlerce engelli ve yakınının beklediği 2011 yılı evde bakım ücretleri yeniden belirlendi. İlk 6 aylık dönem için (Ocak Ayında) engelli yakınlarına aylık 571 TL, ikinci 6 aylık dönemde ise (Temmuz Ayında) 600 TL bakım ücret ödenecektir.

ÖNEMLİ NOT;

Bakım ücreti peşin ödendiği için yapılan zamlar ŞUBAT 2011 den itibaren geçerli olacaktır. Engelliler OCAK 2011 de yine 545 TL bakım ücreti alacaklardır.

17 ocak itibariyle yatan iller şı şekildedir,

Samsun, Kırşehir, Çanakkale, Bursa uşak, erzurum, antalya, niğde, tekirdağ, konya, balıkesir, ankara

Samsun, Kırşehir, Çanakkale, Bursa uşak, erzurum, antalya, niğde, tekirdağ, konya, balıkesir, ankara, eskişehir, adapazarı yozgat, şanlıurfa, bartın, adana, yatan iller 19.01. tarihi itibriyle bu şekilde..

ayın 5 inde shçek istanbul il müdürlüğüne gönderilmiş para ve vicdansız insanım diye gezenler sizde hiçmi insaf yok nerde bu paralar atıyosunuz repoya milletde ne olursa olsun nerde bu devlet bu soysuzları görmüyomu hala buna gözmü yumacan nalet olsun topunuza

Geri