Odyometri sonuçlarıma göre %40 oranda rapor alabilirmiyim?

müdlüman

Üye
Üye
saf ses ortalaması:
hava yolu sol ve sag 60 db
kemık yolu sol 50 sag 53 db

konusmayı anlama esıgı:
sol ve sag 60 db

konusmayı ayırt etme:
sol 60 sag 56 db

en rahat ses yukseklıgı:
sol ve sag 75 db

tedırgın edıcı ses yukseklıgı:
sol ve sag 110+

devlet hastanesınde odyometrı sonucu bunlar ve heyete cuma gunu cıkıcam sızce sonuc ne olur ne dıyebılırler bu duruma. benım hedefım devlet ısınde calısabılmek yardımcı olursanız sevınırım.

müdlüman

Üye
Üye
Odyometri sonuçlarıma göre %40 oranda rapor almam mümkün mü?

saf ses ortalaması:
hava yolu sol ve sag 60 db
kemık yolu sol 50 sag 53 db

konusmayı anlama esıgı:
sol ve sag 60 db

konusmayı ayırt etme:
sol 60 sag 56 db

en rahat ses yukseklıgı:
sol ve sag 75 db

tedırgın edıcı ses yukseklıgı:
sol ve sag 110+

devlet hastanesınde odyometrı sonucu bunlar ve heyete cuma gunu cıkıcam sızce sonuc ne olur ne dıyebılırler bu duruma. benım hedefım devlet ısınde calısabılmek yardımcı olursanız sevınırım. (bu msjı tekrar gonderıyorum cunku cvp alamamıstım belkı de cvp yazmıs olabılırsınız ama ben bulamadım belkı takıp edemdım tekrar gonderdım yardımcı olun lutfen)

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Baltazar formulüne göre karar verilecektir biz şuan için ne kadar oranda bir rapor verilecek bilemiyoruz cuma gününü bekleyip görelim müdlüman bu konuda net olarak bilgimiz olmamasından mütevellit cevap vermiyoruz.

müdlüman

Üye
Üye
hımm anladım yıne de saolun bugun gıttım heyete artık bılmıyorum ne yaptılar raporları ama bana 10 gun sonra gel saglık kurulundan al raporunu dendı acaba 10 gun sonra gıttıgımde ıslemler tamam mı oluyo ve galıba ucretsızler 10 gun sonra alıyo ve ucretlıler hemen alıyo dıye duydum dogru mu acaba

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Hayır sağlık kurulu raporu alınacagı zaman heyet görür kişiyi kararı daha sonra verir yani o anda hemen rapor vermezler bazı yerlerde 1 hafta bazı yerlerde 10 gün degişebiliyor ve herkese aynıdır bu durum paralılar parasızlar ayrımı yok.

müdlüman

Üye
Üye
hımm anladım ben 10 gun sonra gıttıgımde kesın verırle dımı raporu ve verırlerse o anda hastanede ısım bıtmıs oluymu yoksa daha ısım olur mu hastane ıle

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Mutlaka verirler ve hastaneyle işin bitmiş olur ama hastaneden ayrılmadan önce fotokopisini çektirip "aslı gibidir" diye imzalat çünkü lazım olur elinde bulunsun bir miktar çektir.

müdlüman

Üye
Üye
evet bakın bunu ıyı hatırlattınız aslı gıbıdır dıyıp ımzalatmak lazım benım amacım o raporla yanı %40 uzerı olursa devlet ıslerınde gorev yapmak ısın ugrasıyorum ancak en basta yazmıs oldugum odyometrı sonucları hesaplamasını bılemedım hesaplayamdım ancak sankı tahmınlerıme gore %40 ın altına ınmez gıbıme gelıyo cunku %60 %75 gıbı yuksek oranda yanı umıt edıyorum aslında ıyı sonuc alacagımdan sızce

müdlüman

Üye
Üye
anladım mehmet bey yıne de cok saolun gercekten bu sıte ıyı oldu bılmedıgımız o kadr seyler varkı sızler sayesınde bı cok seyler ogrenıyor ve ona gore hareket edıyoruz tesekkurler

Tekerlekli Sandalye