ÖMMS'yi kazanırsanız ilk maaşınızla ne yaparsınız?

mevce

Üye
Üye
Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar,

Uzun zamandır yapılacak yapılmayacak tarıh belli belli değil vs bitmek bilmeyen sorularla ömssnın tarıhını öğrendik.Biraz da sınavdan sonrası için konuşalım.Sınavı kazandıktan sonra ilk maaşınızla ne yapacaksınız?Birazda güzel şeylerden bahsedelim ne dersiniz?

omar009

Üye
Üye
valla ben ilk olarak kan akıtırım. :)

Birey

Üye
Üye
yerim, içerim, gezerim tozarım, eğlenir meğlenirim sonra ay başını iple çekerim heralde.

mevce

Üye
Üye
omar009 benim de adaklarım var.hayırlısıyla olur inşallah

mevce

Üye
Üye
keko inşallah istediğin gerçekleşir.Ama maaşı hemen bitirme:)Ay sonu güzel geçsin

Birey

Üye
Üye
amin hepimizin isteği gerçekleşir inş mevce. Haklısın inş dediğin gibi yaparım ama ben kendimi biliyorum ay sonunu, önümüzdeki ay ın maaşını düşünerek geçiririm. Tabi memur maaşı kolay kolay bitmemesi lazım. Bi ara özel sektörde asgari ücretle çalıştım, aldığımız para bi hafta kalmazdı cebimize, önümüzdeki ay ın maaşını hayalini kura kura çalışırdık. Çokta iyi gelirdi aslında çalışma azmim artıyordu bu sayede::))

mevce

Üye
Üye
Keko çalışmak insanı dinç tutuyor.4 yıl önce işi bıraktım bende bayağı sıkıcı oluyor çalışmamak.

Birey

Üye
Üye
Kesinlikle haklısın mevce, bir işle uğraşmak sıkıcı olsada, hiç bi iş yapmamak daha sıkıcıdır.

Tekerlekli Sandalye