Ömrümde ilk kez psikiyatr'a gittim. Sonuç hayal kırıklığı.

Suffle

Üye
Üye
Nistagmus, bebeklik döneminde başlayabilen veya daha sonraki yaşamda edinilen istemsiz göz hareketleridir. Görmede azalmaya veya sınırlı görmeye neden olabilir. Temelde patolojik ve fizyolojik nistagmus olmak üzere 2 tip nistagmus vardır.

Göz engelimin başlıca sebebi bu hastalıktır. Lütfen ön yargılı olmayın.
[MENTION=13944]SÜLO[/MENTION]

SÜLO

Üye
Üye
valla ne biliyim gerçekten gözünden rahatsızsan göz doktoruna gitmen gerekir
psikolojin bozuksa git psikayatriye
yani ben bu psikayatri işlerinde tecrübeliyim bayağı bana hiçbi psikayatri doktoru noldu neyin var diye bi soru sormadı
ben 18 yaşında düştüm bu hastalığa şimdi yaş 44 26 sene yapar ben muayeneye gittiğimde nasılsın süleyman nasıl gidiyo diyolar

SÜLO

Üye
Üye
allah şifanı versin kardeşim gerçekten şaşı veya görme bozukluğun varsa
ama benim tahminim o psikiyatri doktoru sen şaşısın diye öyle davranmış olabilir

Suffle

Üye
Üye
[MENTION=13944]SÜLO[/MENTION]

Bir keresinde bir cafede oturuyordum.

Arkadaşımın gelmesini bekliyordum. Garson geldi sen sarhoş musun dedi gözlerin bir tuhaf bakıyor dedi. Doktor da öyle sanmış olabilir :(

Pembe daktilo

Üye
Üye
hollandada sadece gerekirse psikiyatr goruyorsun.gwenelde psikolog ve benzeri kisilerle durum yoklaniyor. fenalaisnca yadab ilac dozlari degsince psikiyatr goruyorsun

SÜLO

Üye
Üye
biz hollandada yaşamıyorizki
gördük avrupayı övenleri pandemide ne kadar çaresiz olduklarını
lütfen avrupayı övmeyin

Suffle

Üye
Üye
Bugün şansımı devlet hastanesinden yana deniyeyim dedim. Randevu aldım gittim. Bekle Allah bekle sıra gelmedi doktor bir türlü çağırmak bilmedi. İlk gidişim diye öncelikte isteyemedim. Bunaldım sıkıldım boğuldum hastaneyi terk ettim :(

Suffle

Üye
Üye
İstanbul büyükşehir belediyesi telefonda psikolojik danışmanlık hizmeti veriyormuş. Aradım bugün. Psikologla 30 dakika sohbet ettim. Açıldım biraz konuşunca :)

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam Suffle,

Yazdıklarını okudukça sessiz çığlığına seyirci kalmak istemiyorum. Biliyorum her ne kadar kabul etmek istemesen de kendince psikolojik desteğe ihtiyaç duyduğunu dile getiriyor ve kendince çareler arıyorsun. Bu konuda seni gerçekten çok takdir ediyorum en azından bazıları başarısız olsa da (kesinlikle senden kaynaklı değil) adımlar atmaya başladın.

İnsanın kendi sorunlarının farkına varabilmesi ve buna çözüm yolları araması hele bizlerle paylaşacak kadar cesur yürekli olması çok takdire şayan bunun için seni tüm kalbimle tebrik etmek istedim.

İstanbul/Şişli ilçesinde başvurabileceğin merkezlerden birisi de Bomonti'de bulunan SGK Aile Sağlık Merkezi ve ücretsiz ayrıca Feriköy Mahallesi'nde büyük bir sağlık merkezi var ve orada da randevulu olmak kaydıyla psikiyatri hizmeti veriliyor.

Sana acil şifalar diliyorum ve tabii güzel haberlerini de bekliyorum :)

Sağlıcakla kal dileklerimle...

Suffle

Üye
Üye
[MENTION=4830]Gazoz Agacı[/MENTION]. Dediğiniz yeri biliyorum. Şişli de Abide-i Hürriyet Caddesi'nin arka sokağında bir yer. Şişli etfal hastanesinin semt polikliniği olarak hizmet veriyor. Bomonti ek hizmet binası diye geçiyor. Binanın içinde şişli merkez aile sağlığı merkezi ve şişli etfal'in psikiyatri poliklinikleri ve bir kaç başka branşın polikliniği var.

Tesadüfe bakın ki. Benim gittiğim yer orasıydı zaten. :)

Tekerlekli Sandalye