ÖMSS / 2013 Sonuçlarına Göre Türkiye Halk Sağlığı Başkanlığı'na Atananlara BİLGİ !!!

YassaX

Üye
Üye
15 Mart 2013 Cuma Saat 14.00 itibariyle 0 (312) 565 50 00 no'lu telefondan bağlattığım; Ankara Merkezdeki Türkiye Halk Sağlığı Başkanlığı Atama işlemlerinde Atama ve Özlük işlemlerindeki yetkili ile yaptığım görüşme şu şekildedir :

Türkiye Halk Sağlığı Başkanlığına Atananlarla ilgili gerekli Duyuru ve Genelgelerin hazırlandığını ancak Başkanın yerinde olmaması nedeniyle ; 18 Mart & 19 Mart 2013 Günleri ; Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Resmi İnternet Sitelerinde yayınlayacaklarını ifade ettiler ... Evrak Teslim Tarihi için Planlanan 19 Mart 2013 - 2 Nisan 2013 Tarihleri arasında 15 gün ... Evrakları ; herhangi bir ilin Halk Sağlığı Başkanlığı Birimine teslim edebileceğimizi ifade ettiler ...

Edindiğim bilgiler bu yöndedir ...

Saygılar ...

YasssaX ...

YassaX

Üye
Üye
ÖMSS / 2013 Sonuçlarına Göre Türkiye Halk Sağlığı Başkanlığı'na Atananlara " ÖMSS 2013-1 Personel Alımı Dökümanı " Aşağıdaki LİNK'te yayınlanmıştır ... Başvurular 19 Mart 2013 & 2 Nisan 2013 Tarihleri arasındadır :

LİNK : ÖMSS 2013-1 Personel Alımı

Herkese Hayırlı & Uğurlu Olsun ...

Saygılar ...

YassaX ...

black__magic

Üye
Üye
yassax yada marcus ben hastaneye atandım şimdi evraklarımı nereye yollayacağım şaşırmıs durumdayım

YassaX

Üye
Üye
black__magic ; Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumuna mı ? Yoksa Türkiye Halk Sağlığı Kurumuna mı ? Atandınız ?

Saygılar ...

YassaX

Üye
Üye
black__magic ; TKHK - Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu --> Bu LİNK'i incelersen ; tüm sorularının cevabını bulabilirsin ... Bulunduğun ilin Türkiye Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliğine 18 Mart 2013 & 2 Nisan 2013 Tarihleri arasında başvuru yapacaksın ... Muhtemelen ; İl Sağlık Müdürlüğü bünyesindedir ... Detaylar LİNKTe ...

Saygılar ...

yengec79

Üye
Üye
Merhaba,

Ben .... belediyesine atandım, raporum suresiz ancak yeni rapor isteniyor. Kanuni olarak kendilerine nasıl geri dönüş yaparım, cok acil cevap verebilir misiniz?

Teşekkürler

Moderatörün son düzenlenenleri:

YassaX

Üye
Üye
yengec79 ; """" Devlet Personel Başkanlığı --> Web Sitesi LİNKİ : DPB

İzmir cad. No: 41 Kızılay

Ankara - Türkiye

Tel: (0312) 418 80 71

Sitemizle ilgili görüşlerinizi aşağıdaki e-posta adresine iletebilirsiniz.

e-posta: info@dpb.gov.tr

4982 sayılı Bilgi Edinme Hakkı Kanunu çerçevesinde Başkanlığımızı ilgilendiren başvuruların Bilgi Edinme Birimi sayfasından yapılması gereklidir. """"

yengec79 ; Yukarıda bilgilerini paylaştığım kurum yani Devlet Personel Başkanlığı nın ilgili birimleri ile iletişime geçip ; oradan bu konuda görüş almanız önemlidir ... Atandığınız Kadronun özel şartlar bölümünde yeni rapor isteneceği vs yazmıyorsa ; sizden kanuni olarak rapor isteyemezler ...

http://www.mevzuat.gov.tr/Metin.Asp...eXmlSearch=%F6z%FCrl%FCl%FCk%20%F6l%E7%FCt%FC

http://www.mevzuat.gov.tr/Metin.Asp...ch=%F6z%FCrl%FClerin%20devlet%20memurlu%F0una

Bu son verdiğim LİNK'lerde Engelli Rapor Yönetmeliği ile Engelli Memur Sınavı Yönetmelikleri var . Çok Detaylıca incelemenizi öneririm ...

yengec79 ; Bu arada konuyu yanlış konu başlığı altında açmışsın. Sitenin Yöneticilerinden Rica Edin, Uygun bölüme taşısınlar ki sizin durumunuzda başka kişiler varsa ; Yorumlardan yararlansınlar ...

Saygılar ...

YassaX ...

YassaX

Üye
Üye
Arkadaşlar çkys denilen durum şudur :
T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ZİMMET SORGULAMA EKRANIDIR aynı zamanda
T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI PERSONELİ GİRİŞ BİLGİLERİ Yer alır … Şu anda ; bu ekrana T.C Kimlik Numaranızı girdiğinizde; “ Bu T.C Numarasına Ait Bir Personel Bulunamadı “ diyecektir…

LİNKİ : KİŞİ ZİMMET SORGULAMA

Eğer ki ; Ankara Merkezde Atama Komisyonunca Uygun görülen Adaylar sistemde yer alacaktır … Oda şu şekilde görünecektir … Diyelim ki 20 Nisan 2013 Tarihinde T.C Kimlik Numaranızı Zimmet Sorgulama Ekranına girdiniz ve bilgileriniz sisteme düştü ise :

ÖRNEK : “”” HOŞGELDİNİZ hlldr hlldr ( İsim Soyad )

ANA GÖREV YERİ VE ÜNVANI : İSTANBUL BEŞİKTAŞ TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ – MEMUR

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ”””

Saygılar …

YassaX …

yengec79

Üye
Üye
Yassax teşekkürler, yönetmelik maddelerini kuruma verdim kabul edildi

YassaX

Üye
Üye
yengec79 ; Adınıza Çok Sevindim ... Hayırlı & Uğurlu Olsun ...ALLAH UTANDIRMASIN ...

Saygılar ...

yengec79

Üye
Üye
Yaptıgım yorumda silmek istediğim bi bölüm var yorumlarımızı nasıl silebiliriz aradım bulamadım üyelik kapatmada yok

Tekerlekli Sandalye