ÖMSS atamasında rapor sorunu?

ey ferat

Üye
Üye
selam Benim rapor 0/0 45 ve ağır efor gerektiren isler dısında çalısabılır ibaresi var
istihdam: evet
kalp ameliyetı oldum 1990 da suan sorunum yok sadece kalp ameliyatından dolayı bu raporu 2012 de aldım suan sınavla atandım
tür kamu has kurumuna HİZMETLİ
sizce sorun cıkar m

ey ferat

Üye
Üye
Bazı arkadaslar cıkabilir diyor bende kuskuda kaldım sormak istedim.
zaten istihdam kısmı evet olarak isaretlı sorun cıkar iye korkuyorum akıl verin lütfen

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Hiç bir sorun çıkmaz için rahat olsun kardeşim.
Bu sınava girenlerin hepsi engelli zaten. Herkesin bir takım sağlık sorunları var. Ki sen çoğuna göre çok iyi durumda sayılırsın. Onu geçtik rapor oranı %90 ın üzerinde olup tekerlekli sandalye kullanan yüzlerce insan kamuda çalışıyor.

ey ferat

Üye
Üye
Çok tsk ederim bene bunu dusundum ve çoğu çalısan engelli kardesimin durumunu gördüm gene kendime sükür ettim insallah allahın izniyle ise baslarız..ve herkes bir gün istediği gibi memur olma umuduna kavusur

korkum hizmetli olması ağır is olabileçeğinden korktum
türkiye kamu has kurumuna atandım

extreme42

Üye
Üye
Çok tsk ederim bene bunu dusundum ve çoğu çalısan engelli kardesimin durumunu gördüm gene kendime sükür ettim insallah allahın izniyle ise baslarız..ve herkes bir gün istediği gibi memur olma umuduna kavusur

korkum hizmetli olması ağır is olabileçeğinden korktum
türkiye kamu has kurumuna atandım

sen kurayamı katıldın sinav ile mi kazandın

derderbo

Üye
Üye
Ey ferat;Sıkıntı yapmana gerek yok,merak etme kardeşim işe başlayacağın günü bekle

ey ferat

Üye
Üye
sen kurayamı katıldın sinav ile mi kazandın

ben sınavı kazanıp atandım ama benden daha kötü hatta çok kötü arkadaslarımız calısyor hizmetli.
hastanede çalısacağım için temizlik islerini sirketler yapıyor bize gel götür isi verilir diye üsünüyorum..Ama genede insan korkuyor böyle bir fırsat elimizdeyken kacmasın istiyoruz

derderbo

Üye
Üye
İçin rahat olsun kardeşim,bu hakkını kimse elinden alamaz.Hastanedede temizlik yapmazsın,hadi yeni işin hayırlı olsun.

ey ferat

Üye
Üye
çok sağol kardesim içim rahatladı.

Tekerlekli Sandalye