ÖMSS Atanıpta atandığı yere gitmeyecek olan var mı?

Sulhi

Üye
Üye
Arkadaşlar ömss de yerleştirmesi yapılıpta atandığı ili beğenmeyen yada sağlık sorunlarından dolayı atandığı yere gitmeyecek olanlar var mı? Atamalar yapılmadan önce sitede çoğu kişinin yazdığı yerlere gitmeyeceği söyleniyordu. Buraya yazarsanız teyit etmiş oluruz. unutmadan yerleştirmesi yapılanları tebrik ederim. :)

marcus_oredius

Üye
Üye
arkadaşlar gitmeme gibi durumu olanlar unutmasın ki. eğer kazandıysanız ve gitmezseniz puanlarınız yanmış olacak ve 2012 ömssden başka tercih yapamıyacaksınız.

cole08

Üye
Üye
marcus_oredius atandığımız kuruma başvurular ne zaman olcak bilgin var mı acaba

marcus_oredius

Üye
Üye
demin bende gıda tarım ve hayvancılığı aradım bayağa bir uğraştım. şu anda bize yazı gelmedi sıksık arayıp sorun dediler ben elden takip etmeyi düşünüyorum. ama önce devlet personel daire başkanlığından yazı gelmesi gerekiyor kuruma.

cole08

Üye
Üye
bnde istanbul radyo televizyon genel müdürlüğüne atandım ilçe belli deil o yazıdamı netleşecek herşey

marcus_oredius

Üye
Üye
evet yazıda belli olacak.şu anda bize verilen bilgiler tabiri yerindeyse sadece kaba taslak. sadece nereyi kazandık hangi kurum detaylar ilerleyen zamanda kurum tarafından bildirilecek.

rebeLcan

Üye
Üye
arkadaslar bu 2.tercihde kurada çıkmayanlarada yer verılecekmı eğer verilirse yenıdenmı kayıt yaptırmak lazım ösym felan.

marcus_oredius

Üye
Üye
bana anlatıldığı kadarıyla şu anda yaptığınız kayıt eğer kurada herhangi bir yer çıkmadıysa halen 2014 yılına kadar aktif.

rebeLcan

Üye
Üye
hayır çıkmadı marcus malesef :) tsk ederiim bilgi için

erolktll

Üye
Üye
yaa herkese hayırlı olsun banada gıda tarım bakanlığı ankara tüm ilçeler (merkez) çıktı bu bakanlık binası olabilir mi, birde ben santral memurluğuna atandım ne iş yapacam orada sölermisiniz :)

erciyes57

Üye
Üye
selam;benim oğlum Adana m.e.b. taşra hizmetli olarak ataması çıktı ama sağlık durumundan dolayı biz adana ya gitme şansımız yok gibi . burayıda kodlama hatasından dolayı çıktı .Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.birde becaiş oluyormu? acaba varmı,adanayı isteyen....

marcus_oredius

Üye
Üye
bercaiyişoılaur ancak ne zaman ve ne şartlarda olur onu bilemem şu anda. ancak erciyes57 lütfen ne olursa olsun oğlunuzu götürün çünkü şu anda 2012 ömssden başka tercihte bulunamaz.

erol kardeşim yine hayırlı olsun ankara dasın artıkl aradığımızda senin sesinle karşılaşacağız kurumu aradığımızda. senin cevabını iş gittiğimde santralcı arkadaşın yorumlatacam neler yapılır nasıl yapılır bunlara bir cvp olur.

extreme42

Üye
Üye
selam;benim oğlum Adana m.e.b. taşra hizmetli olarak ataması çıktı ama sağlık durumundan dolayı biz adana ya gitme şansımız yok gibi . burayıda kodlama hatasından dolayı çıktı .Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.birde becaiş oluyormu? acaba varmı,adanayı isteyen....

abi oğlun kuradamı çıktı sınavlamı çıktı becaiş ilk 6 ayda olmazmış birde çok uzun ve yorucu bir işlemmiş bende kurada çıkarsam düşünüyordum öle bişey bi anlattılar vazgeçtim senin yönünden sıkıntılıysa tekrardan oluyormu bilmiyorum tekrar kuraya girersin belki çünki adım gibi eminim çoğu kişi boş yer kalmasın diye doldurdular haklarını şimdide gitmiyecekler keşke gitmek istemeyen hakkını başkasına devretse tekrardan kuraya girse o kişi

marcus_oredius

Üye
Üye
ömss yönetmeliğinde şöyle bir madde var atanan kişi 2 yıl boyunca tekrar atanamaz diye.

derderbo

Üye
Üye
basbakan ato da acikladi atandiginz ilde tercih haki adayda olacaktir isterse il merkez yada istedigi ilcede gorev yerini sececektir

marcus_oredius

Üye
Üye
ben internette bununla ilgili herhangi bir haber bulamadım. umarım böyle birşey vardır ancak ben kişisel olarak böyle birşeyin mümkün olabileceğini düşünmüyorum. eğer bulabilirsen lütfen bununla ilgili herhangi bir linki burda paylaşırmısınız.

Emrekaan_7

Üye
Üye
Ben tercih doneminde bu konuyu acmis gitmeyeceginiz yerleri yazipta bir baskasinin hakkini yemeyin demistim. bu konuda iyi bir sebebi olmayipta gitmeyene yaziklar olsun.

marcus_oredius

Üye
Üye
eğer gidemezse birisi ömss hakkı bir sonraki sınava kadar yanacağından ben kimseye yazıklar olsun demiyorum ancak unutmayın gitmeyenlerin kadroları da 2 veya 3 tercihte tekrarda aktif olacak

Emrekaan_7

Üye
Üye
insanlarin hayatini rotara ugratmak ,ileri bir tarihe kadar sikinti yasamaya devam etmesine sebep olmalarindan dolayi yaziklar olsun dedim.

marcus_oredius

Üye
Üye
o konuda tercihten önce yassax kardeşimin lafı en iyisiydi " tercih yaparken yapabileceğiniz gidebileceğiniz yerleri tercih edin" diyerek günlerini geç,rd.

Tekerlekli Sandalye