ÖMSS Bekleyiş Bitiyor Ne Düşünüyorsunuz...

philosafftrick

Üye
Üye
ÖMSS

Özürlü Memur Sabret Seçilirsin

Sınavının tercih listesi yarın açıklanıyor heyecanlı bekleyiş süreniz nasıl geçiyor,

Aklınızda kurumlar netleşti mi her ağızdan bir ses çıktı ama nihayete yarın erilecek gibi,

Bakanımızın açıklamalarından korkuyorum ağustos da iş başı dedi Eylüle sarkmasından endişe ediyorum :)

Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah...

ahmet bayazit

Üye
Üye
endişe etme arkadaşım olsun eylülde olsun. heyacana gelirsek ben hiç heyecanlı değilim çünkü bizim heyecanlacağımız güne hayla var heyecanım kuraa cekileceği gündür.neden cekileceği günüde belirlemiyorlarki neyse ALLAH herkese doğru tercihler yapmayı yapsip etsin

hunter

Üye
Üye
yaklaşık 1,5-2 yıldır bu sınavı beklemiş biri olarak heyecan yok dersem yalan olur ama yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik dananın kuyruğu bu akşam kopuyor kadro dağılımları ve aranan nitelikler klavuzda belirtildiğinde zaten az-çok yerleşip yerleşemeyeceğimizi anlarız..TEk temennim İnşallah HAKEDEN atanır...

samet42

Üye
Üye
Özürlü Memur Sabret Secilirsin :)))
Bu Lafa Cok Guldum İnan Cok hakLısın Allah Hakkımızda Hayırlısını Versin Hersey Nasip Kısmet meseLesi..

YassaX

Üye
Üye
Amin . İNŞALLAH ... HAKKIMIZDA HAYIRLISI OLUR İNŞALLAH ... Bu arada kendimle ilgili bir bilgi : Bazı Kişisel Sebeplerden ötürü ; Nasip olursa , 15 Temmuz 2012 Tarihinden sonra sitede yorumlarıma devam edeceğim ... Sitedeki Tüm Üyelerimize Duyurulur ...

Saygılar ...

philosafftrick

Üye
Üye
Amin . İNŞALLAH ... HAKKIMIZDA HAYIRLISI OLUR İNŞALLAH ... Bu arada kendimle ilgili bir bilgi : Bazı Kişisel Sebeplerden ötürü ; Nasip olursa , 15 Temmuz 2012 Tarihinden sonra sitede yorumlarıma devam edeceğim ... Sitedeki Tüm Üyelerimize Duyurulur ...

Saygılar ...

gözlerimiz yollarda kalacak desenize
iyi tatiller diyelim o zaman

benim heyecanım hat safada gece mi açıklarlar sabah mı bilemiyorum ama
tum tercıh formunun dokumunu alıp gunlerce ıncelemek ıstıyorum

bu donemde sıze ıhtıyacımız olacaktı ama nıtekım sızınde ozel hayatınız var
bundan dolayı ınsallah hepımıze hayırlı bır donem olur

sağlıcakla...

YassaX

Üye
Üye
philosafftrick ; Amin . İNŞALLAH ... Teşekkürler ... Tercih Kılavuzunun 11 Temmuz 2012 ; Öğleden Önce yayınlanacağını düşünüyorum ...

Saygılar ...

Tekerlekli Sandalye