ÖMSS de herkes MEB den bilgisayar sertifikam var demiş.Ya Ehliyeti olanlar?

ankilozanspondilit

Üye
Üye
Herkes masa başı işimi yapacak..Tercih forumu gelmeden söylemek zorda.Yani bu kadar sertifika boşa gitmese bari.
Ha şunu söylim ben kendim Ankilozanspondilit Hastasıyım (deprem dede hastalığı) kısacası...

İsen Buga

Üye
Üye
Tercih formunda bir is özelliği yazilabilir. İlla masanızı olması farz değil. Ancak siz masarsak istiyor iseniz o ağırlıkta isler seçer ve öncelik verebilirsiniz. Biraz daha sabredin suraciktan bir az kaldı. Makam şoförü alınacak mı bilmiyoruz iki gun sonra öğreniriz. Şoförlük yapacaksan iki Yil boyunca aralıklı kamu alımları olacak sizde illa şoför olucam diyenler beklesin...

YassaX

Üye
Üye
ankilozanspondilit; 11 Temmuz 2012 Tarihinde Yayınlanacak ÖMSS - Tercih Kılavuzunda Tüm Detaylar Yer alacak ... Kontenjanın Karşısından Masabaşı mı olacak ; başka bir iş mi olacak ? Onu yer almayacaktır ... Ancak ; tahmin yürütülebilinir diye dusunuyorum ...

oorka

Üye
Üye
özürlü ehliyetiyle makam şoförü alınırmı ki böyle bir kontenjan açacakalrını sanmıyorum

İsen Buga

Üye
Üye
Başbakanı balyoz ile kurtardık, şayet soforü özürlü olsaydı arabadan hiç mi hiç inemezdi. Demekki özürlü söfor gerektiğinde işe yarıyor.

YassaX

Üye
Üye
İsen Buga :) Güzel Bir Yaklaşım :)

ankilozanspondilit

Üye
Üye
"özürlü ehliyetiyle makam şoförü alınırmı ki" B sınıfı ehliyetim var.Özürlü yok..

YassaX

Üye
Üye
Herşey Kılavuzda Yazar düye düşünüyorum

Tekerlekli Sandalye