ÖMSS Ek Atamaları ya da 2. Atamaları için DPB ile Yapılan Görüşme Hakkında

YassaX

Üye
Üye
Arkadaşlar ; 27 Ağustos 2012 Pazartesi Günü Saat 16.30 Civarlarında; Devlet Personel Başkanlığı'nın 0 312 418 80 71 No'lu Telefon 215 Dahili Numaradan Yetkili Çetin Bey ile Yaptığım görüşme şu şekildedir : Kendisine Bakan Fatma ŞAHİN'İN Bahsettiği Ek atamaları Sorduğumda; bana şu şekilde cevap vermiştir . Şu anda Devlet Personel Başkanlığı'nın Ek Atamalar için ya da Bazı Kadroları Düz Memurluğa çevirmek için herhangi bir çalışmalarının olmadığını ifade etmişlerdir . Ben 999 Lisans Atandı, 1.133 Kontenjan boş kaldı bu boş kalan kontenjanlara atamalar olmayacak mı ? Ya da Düz Memurluğa çevirme gibi işlemlerin olup olmayacağını sorduğumda ; Bunun yapılabilmesi için Kanun Çıkması lazım ve ilgili Bakanın Bu Konuyu Başbakan ve Bakanlar Kurulunda Kabul ettirip düzenleme yapılması gerektiğini ifade etmişlerdir .Ayrıca ; Kurumlar 31 Ekim 2012 Tarihine kadar Tüm Engelli Personel Açıklarını Tarafımıza bildirmeleri gerekir ancak bu bildirimler 2013 Yılı içindir diye de ekledi. Bana ayrıca şu yasa maddesinden de bahsetti : 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 53. Maddesinde ilgili konular yer almaktadır şeklinde bir ekleme yaptı ...

Ayrıca ; ALO 183 Aile ve Sosyal Politikalar Yetkilisi ile yaptığım görüşme sonucunda ise ; Sadece bana verdiği Bilgi : EYLÜL Ayı içerisinde ÖMSS Ek Atamaları Planlanmaktadır . Başka da Net bir bilgileri olmadığını ifade etmişlerdir ...

Saygılar ...

derderbo

Üye
Üye
desene basimiza gene corap orduler 2.atama olmayacak herhalde umudum tukendi.yassakx size bisey soracagim ben burda her yazdigim yorumlar e-postama msj olarak geliyor sizin forum yonetiminde acaba ucretlimi bu benim internet sinirsiz

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
@derderbo, engelliler.gen.tr sitesinden aldığınız e-postalar tabiki ücretli değil. :) Konuya abone olmuşsunuz dolayısıyla o konuya yazılan her mesajda meille bilgilendiriliyorsunuz. e-mail bildirimi almak istemiyorsanız aboneliği devre dışı bırakırsınız. bu tamamen sizin elinizde.

YassaX

Üye
Üye
derderbo ; Yorumsuz bir şekilde 2 görüşmeyi de aktardım ... Hakkımızda Hayırlısı Bakalım. E -Posta ile ilgili sorunda Halil Bey tarafından cevaplanmıştır ...

Saygılar ...

derderbo

Üye
Üye
tesekkur ederim yassakx kardesim insallah atanirsiniz

YassaX

Üye
Üye
derderbo ; Rica Ederim. Amin . İNŞALLAH ... Hak Eden Hak Ettiği Yere Hak Ettiği Şekilde Atanır İNŞALLAH ...

Saygılar ...

sebboy

Üye
Üye
fatma şahin bize gene masal anlattı desenize:)

YassaX

Üye
Üye
Hakkımızda Hayırlısı İNŞALLAH ...

Hayalci

Üye
Üye
Yine masallarla avutulduk desenize, hayırlısı

marcus_oredius

Üye
Üye
hatırlarsanız 1. tercihte bile ne kadar kısa sürede haber verildi ve uygulanıldı. genel olarak ömss gidişatının bu şekilde işleyecek gibi.

Tekerlekli Sandalye