Ömss için başvuru yapacağım bu konuda yardım almak istiyorum

rchmrky

Üye
Üye
öncelikle cümleten selamın aleyküm arkadaşlar abiler ablalar bildiğiniz gibi ömss tercihleri yapılmakta ve ben yardımlarınızı bekliyorum pek anlamadığım için bu konuyu açmak zorunda kaldım eskişehirde oturuyorum ve bilgisayarlı muhasebe mezunuyum nasıl tercih yapabilir yardımlarınız bekliyorum benim yerime düzgünde tercih yapabilcek birisi bana bir liste verebilirmi şehir içi şehir dışı farketmez her yer olabilir şimdiden çok teşekkür ederim ALLAH hayırlısı neyse onu nasip eder inşallah cümlemize....bana bilen birisi bir liste verebilrmi

kralxs

Üye
Üye
Aman Deyim Kardeşim Belki Vardır iyi niyetli birkaç kişi bu konuda ama sana denk gelmeyebilir ne kadar acemi olursan ol internetteki forumlarda falan böylesi isteklerde bulunma herkes herkesin kuyusunu kazmanın peşindeyken sana bu konuda kimse olumlu yönde yardımcı olmaz aksine şekilde olabilme ihtimali daha yüksektir bence bulunduğun ilde dershanelerde öğrencilere tercih işlemlerinde yardımcı olan rehberlik öğretmenleri falan vardır onlardan rica et daha çok yarar görürsün en azından sana fayda sağlarlar arkadaşım hakkında hayırlısı

umutsuz olmayın

Üye
Üye
rchmrky bende eskişehirde oturuyorum
oğlum tercih yapacak
akarbaşı mahallesinde rehberlik merkezi var,orada kime sorsan sana tarif ederler
oraya gidersen sana yardımcı olurlar
Allah hepinizin yardımcısı olsun,gönlünüze göre versin.

Tekerlekli Sandalye