ÖMSS ile atanan arkadaşlar iş başı yaptılar mı?

sofya

Üye
Üye
Merhaba.
İş başı yapmadıysanız da ne aşamada olduğunuzu merak ettim.

hunter

Üye
Üye
ben bursa buskiye atandım 27 ağustosda evrakları teslim ettik,ayın 15'ine doğru işbaşı yaptıracakalrını söylediler,diğer kurumlara atanan arkadaşlardan da henüz işbaşı yapana rastlamadım,sınavı bekledik,sınav sonuçalrını bekledik,tercihleri bekledik,tercih sonuçlarının açıklanmasını bekledik,en son işbaşı yapmayıda bekliyoruz bu ömss süreci gerçekten büyük sabır isteyen bir süreç..

sofya

Üye
Üye
Evet haklısınız,bu süreç bir maratona benzedi.Ama siz ve sizin gibi atananlar en azından ipi göğüsleyerek finale geldiniz.
Ya atanamayanlar ne yapsınlar:)
Sizler yerleşeceksiniz de,boş kalan kadrolar belirlenip tekrar huzurumuza çıkacak da,1 ay tercih sonuçlarını bekleyeceğiz de,atandıysak evrak toplama,başvuru yapma ve işbaşını bekleyeceğiz de:)
AAAA bir de 2.tercihte atanamazsak bunun aynı maraton koşusunu 2.atamada koşmak var,o da olmazsa belki bir sonraki ÖMSS sınavında:):):)

hunter

Üye
Üye
tabii yerleşmeden önceki beklemekle,şimdiki beklemek arasında dağlar kadar fark var,şimdi psikolijik olarak atanmış olmanın verdiği rahatlıkla sadece işbaşı yapmayı bekliyoruz Allah size sabır versin umarım sizde atanırsınız..

sofya

Üye
Üye
Güzel temennileriniz için teşekkürler.
Tabi ki herkes gibi ben de devlet memuru olarak çalışmak isterim,ama hayatımı da buna bağlamadım.Çünkü 7 yıldır şişecam bünyesinde çalışıyorum.
İlk önce işi olmayanların atanmasını gönülden istiyorum.

Tekerlekli Sandalye