ÖMSS İle İçişleri Bakanlığına Yerleşenlerden İstenilen Belgeler

gülümse_hayata

Üye
Üye
2013 ÖMSS Sonucuna Göre Yerleştirilen Özürlü Personelden İstenilecek Belgeler

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından Bakanlığımız kadrolarına “ 2013 ÖMSS Sonucuna Göre Yerleştirilen” özürlü personelden istenilecek belgeler

ÖLÇME SEÇME VE YERLEŞTİRME MERKEZİ TARAFINDAN BAKANLIĞIMIZ KADROLARINA 2013 ÖMSS SONUCUNA GÖRE YERLEŞTİRİLEN ÖZÜRLÜ PERSONELDEN İSTENİLEN BELGELER

1- ATAMA BAŞVURU FORMU (2013 ÖMSS SONUCUNA GÖRE) (T.C. İ adresindeki “Örnek Formlar ve Dilekçeler” linkinden temin edilebilir.)

2- 2013 ÖMSS İLE ÖZÜRLÜ MEMUR YERLEŞTİRME TERCİH KILAVUZUNDA YERALAN “Özürlülük Ölçütü, Sınıflandırılması ve Özürlülere Verilecek Sağlık Kurulu Raporları Hakkında Yönetmelik” hükümlerine göre alınmış veya bu Yönetmelikçe geçerliliği kabul edilen sağlık kurulu raporu.

3- ÖĞRENİM BELGESİ (aslı veya ilgili kurumlarca onaylı fotokopisi) (657 s. D.M. K. Madde 36-A)

4- 3 ADET RENKLİ VESİKALIK FOTOĞRAF

5- MAL BİLDİRİM FORMU (Bakanlıktan, Valiliklerden veya T.C. İ adresindeki “Örnek Formlar ve Dilekçeler” linkinden temin edilebilir.)(657 s. D.M.K. Madde 14)

6- GÜVENLİK SORUŞTURMASI VE ARŞİV ARAŞTIRMASI FORMU (Valiliklerden veya T.C. İ adresindeki “Örnek Formlar ve Dilekçeler” linkinden alınacak, daktilo veya bilgisayar ile doldurulup resim yapıştırılarak diğer evraklar ile birlikte teslim edilecektir (2 adet))

7- KAMU GÖREVLİLERİ ETİK SÖZLEŞMESİ (Bakanlıktan, Valiliklerden veya T.C. İ adresindeki “Örnek Formlar ve Dilekçeler” linkinden temin edilebilir.)

NOT : Yukarıda belirtilen belgelerle birlikte taşra teşkilatına atananların atandıkları Valiliklere, merkez teşkilatına atananların Bakanlığımız Personel Genel Müdürlüğüne (İşlemler Şubesi) başvurmaları gerekmektedir

zeynepöykü

Üye
Üye
ben evrakları tamamladım başvuru ve işbşimi bu hafta yapacağım hayırlısıyla...
benim merak ettiğim hizmetlı kadrosunda içişleri bakanllığına atananların yapabilecegı işler nelerdir?
bir de içişlerı bakanlıgının işlerı yoğun maası az diyolar..
aydınlatırmısınız lutfen...

Tekerlekli Sandalye