ÖMSS ile TRT'ye atananlardan istenecek belgeler

sebboy

Üye
Üye
TRT, ÖMSS ile kuruma yerleşenlerden istenecek belgeleri açıkladı.

09/08/2012 tarihinde ÖSYM tarafından açıklanan Özürlü Memur Seçme Sınavı yerleştirme sonucuna göre TRT kurumuna yerleşen adaylardan istenecek belgeler.

Nüfus Cüzdanı fotokopisi (Aslı mutlaka ibraz edilecektir.)

Diploma fotokopisi (Aslı mutlaka ibraz edilecektir.)

Askerlik Belgesi Fotokopisi. (Terhis, Tecil veya Muaf olduğuna dair)

8 adet Vesikalık fotoğraf (Fotoğrafların çekilme süresi 6 ayı geçmemiş, cepheden çekilmiş, kravatlı ve ceketli olacaktır. Dudak kısmını taşmış bıyıkla çekilen fotoğraflar ile renkli fotokopi ile çoğaltılan fotoğraflar kabul edilmez.)

Özür Durumunu gösterir Sağlık Kurulu Raporu Fotokopisi. (Aslı mutlaka ibraz edilecektir.)

2 adet Adli Sabıka Kaydı (Güvenlik Soruşturması için Emniyet Müdürlüğünce istenmektedir.)

Güvenlik Soruşturması Formları (Formlar 2 adet olup, bilgisayar ile doldurulacak, formlarda kısaltma, kazıntı, silinti yapılmayacaktır. Her bir forma resim yapıştırılacaktır. (Bilgisayardan ekleme veya fotokopi ile çoğaltılmış resim kabul edilmez) İmza ve tarih hanesinin mutlaka tamamlanması gerekmektedir.) (Formların altındaki ONAY bölümü boş bırakılıp Kurum tarafından doldurulacaktır.)

Daha önce Emekli Sandığı veya SSK-BAĞKUR’a tabi hizmetinin bulunup bulunmadığına dair el yazısıyla yazılmış dilekçe. (Kurum tarafından verilecek.)

NOT : Sözkonusu belgeler en kısa sürede şahsen teslim edilecektir

NOT; Başka Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Memur statüsünde istihdam edilen adaylardan yukarıdaki belgeler istenmeyecek olup, Kurumlarının muvafakatı ile naklen ataması gerçekleştirilecektir.

ADRES :

TRT Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Dai.Bşk.

Atama Servisi 10. kat A blok Oda No:1025

ORAN/ANKARA

TEL :

0 312 463 38 31

0 312 463 38 30

0 312 463 38 29

iletildi

Üye
Üye
arkadaşlar merhaba ben trtye yerleştirildim. ancak evraklarda anlayamadığım bir şey var :
"Daha önce Emekli Sandığı veya SSK-BAĞKUR’a tabi hizmetinin bulunup bulunmadığına dair el yazısıyla yazılmış dilekçe. (Kurum tarafından verilecek.)" burda istenen belge nedir? ben sgk müdürlüğüne gittim ve bana sigorta dökümümü çıkarıp altına aktif 4a/4b/4c/ kaydı yoktur" yazıp imzaladı görevli acaba bu belge kabul olunur mu? ankaraya gidip evraklarımı bir an önce teslim etmek istiyorum. bu belge yüzünden geri dönmeyeyim :( yardımcı olursanız sevinirim.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Daha önce Emekli Sandığı veya SSK-BAĞKUR’a tabi hizmetinin bulunup bulunmadığına dair el yazısıyla yazılmış dilekçe. (Kurum tarafından verilecek.)

Selam Arkadaşım,

Sen sgk dan (dökümümü çıkarıp altına aktif 4a/4b/4c/ kaydı yoktur" yazıp imzaladı görevli ) bu belgeyi almakla iyi yapmışsın tabii ki elinde hazır olsun ama bana göre TRT kurumunun hazırlamış olduğu formdan bahsediliyor. Sonuçta e-devletten de hiç bir kuruma bağlı olmadığını kanıtlayabilirsin ama olsun sen yine elindeki belgeyle gitmen yeterli.

iletildi

Üye
Üye
sağolasın dostum , içimi rahatlattın. ankaraya gitmek engelli biri için zaten zor birde boş dönmek var. tekrar sağol, Allah razı olsun.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Tebrik etmeyi unuttum bu arada yeni göreviniz hayırlı, uğurlu olsun kardeşim,

Ne mutlu size , ailenize ve size hayırlı olsun ...Ben olsam TRT nin sitesinden de istenen evraklara tekrar gözatardım, çıktısını alırdım ( elimde kanıt olsun bakın siz bunları istemişsiniz diye ) ve hepsini titizlikle hazırlarsanız ( istendiği şekilde dosyaya konularak vs vs ) oraya gittiğinizde çok daha rahat işlemleriniz hallolur.

Allah yardımcınız olsun ,

iletildi

Üye
Üye
Allah razı olsun arkadaşlar, gazoz ağacı tavsiyelerin için tekrar sağol. 4 yıl oldu iletişim fakültesini bitireli hep dua ederdim trt için Allah dualara icabet edendir. gerçekten öyle. Rabbim herkesin gönlüne göre versin inş.

cole08

Üye
Üye
arkadaşlar bende trt istanbula yerleştim ankaraya gidip kaydımı yaptırdım istanbul tüm ilçeler dediği için istanbulun tam neresi olduğunu bilmiyorum bide ne zaman göreve başlıcaz bilen varmı veya bilgi sahibi olan

marcus_oredius

Üye
Üye
şu anda ne zaman göreve başlıyacağın bürokrasinin ne kadar hızlı bir şekilde hareket etmesine bağlıdır. tüm ilceler dendiğinde trt kurumunun bağlı olduğun il merkezinin cevresindeki ilçelerden hangisinde bürosu varsa oralara gönderebileceği anlamındadır.

iletildi

Üye
Üye
cole08 göreve başlamayı ben de dört gözle bekliyorum. trt istanbulda harbiyede, taksimde ve bir de ortaköy sırtlarında yerleşkeleri var diye biliyorum başka var mıdır bilmiyorum. marcus inşallah bürokrasi elini çabuk tutar da atamamız tez zamanda onaylanır. şöyle baktımda geriye nisan ayından beri bekliyorum ben, ondan öncekileri saymıyorum.

marcus_oredius

Üye
Üye
belirli bir bürokratik işlem vardır. sonuç olarak komisyon incelemesinden geçen belgelerin tamamı bir üst yazı ile bir üst makama geçmesi gerek. eğer halen belgesini teslim etmeyenler varsa bunları bekliyor olabilirler. gıda tarım şu anda üst yazıyı göndermek için 8 kişi bekliyor bu hafta sonuna kadar.

cole08

Üye
Üye
peki o 8 kişi tamamlandıktan sora hangi aşamaya geçilecek

marcus_oredius

Üye
Üye
o 8 kişi tamamlaması için geçen hafta cuma mesai bitimine kadar süre tanındı eğer o tarihe kadar başvurularını yapmadıysalar hem memuriyet hem ömss hakları yandı.

cole08

Üye
Üye
arkadaşlar beni trtden aradılar 7 agustos cuma günü 16.15 sularında telefon geldi görev yerim belli oldu istanbul harbiye tayininiz yerleştiniz 15 gün içerisinde göreve başlamanız gerekiyor dedi görüştüğüm kişi bunu sizinle paylaşmak istedim :D bütün stres bitmiş oldu allah herkese nasip etsin vesselam

YassaX

Üye
Üye
cole08 ; Amin . İNŞALLAH ... Hayırlı & Uğurlu Olsun . ALLAH Utandırmasın İNŞALLAH ... Darısı ; Kazanan , Atanmayı Bekleyen Tüm Engelli Kardeşlerimizin Başına...

Saygılar ...

sebboy

Üye
Üye
arkadaşlar beni trtden aradılar 7 agustos cuma günü 16.15 sularında telefon geldi görev yerim belli oldu istanbul harbiye tayininiz yerleştiniz 15 gün içerisinde göreve başlamanız gerekiyor dedi görüştüğüm kişi bunu sizinle paylaşmak istedim :D bütün stres bitmiş oldu allah herkese nasip etsin vesselam
allah hayırlı uğurlu etsin allah utandırmasın başladınızmı işe 9 eylüle geldik:D

Tekerlekli Sandalye