ÖMSS İlkogretim mezunlarina ait kadrolar

sebboy

Üye
Üye
Arkadaslar, DPB tarafindan aciklanan kadrolari liste haline getirmek icin ugrastim. 1-2 eksikle tamamladim. Malum hem is hemde bu duzenleme ile ugrasmak pek kolay olmuyor. Genel goruntuyu liste yontemi ile gormek isteyen arkadaslar hazirlamis oldugum sunuya gozatabilirler, tesekkurler. (Suat Uysal)

ilk.JPG

deniz11

Üye
Üye
Ilkogretim mezunlarina ait kadrolar...

:mad:tercihler acıklandı ama formlar yok neden ?

YassaX

Üye
Üye
Arkadaşlar İlköğretim Mezunu Olupta; ÖMSS İlköğretim Kura ile ilgili her türlü soru & konuyu bu başlık altında paylaşabilirsiniz ...

Saygılar ...

YassaX

Üye
Üye
deniz1 ; Şu an için ÖMSS / 2013 -1 . Tercih Kılavuzunun Ne Zaman yayınlanacağı net olarak belli değil. Herhangi Resmi bir açıklama henüz yapılmadı. Ancak Devlet Personel Başkanlığı Resmi İnternet Sitesinde 2013 YILINDA ÖMSS/KURA SONUÇLARINA GÖRE MERKEZİ YERLEŞTİRME YAPILACAK ÖZÜRLÜ KADROLARI yayınlandı. LİNKİ : DPB

Size önerim ; ÖSYM:::T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi nin Duyurular Bölümünü sık sık takip etmelisiniz . Ayrıca ; ÖMSS / 2013 -1 Tercih Kılavuzu yayınladığında , Sitemizde de yayınlanacaktır ...

Benim tahminim ise ; Şubat 2013 Ayının ilk yarısında yayınlanacağı düşüncesindeyim ...

Saygılar ...

deniz11

Üye
Üye
deniz1 ; Şu an için ÖMSS / 2013 -1 . Tercih Kılavuzunun Ne Zaman yayınlanacağı net olarak belli değil. Herhangi Resmi bir açıklama henüz yapılmadı. Ancak Devlet Personel Başkanlığı Resmi İnternet Sitesinde 2013 YILINDA ÖMSS/KURA SONUÇLARINA GÖRE MERKEZİ YERLEŞTİRME YAPILACAK ÖZÜRLÜ KADROLARI yayınlandı. LİNKİ : DPB

Size önerim ; ÖSYM:::T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi nin Duyurular Bölümünü sık sık takip etmelisiniz . Ayrıca ; ÖMSS / 2013 -1 Tercih Kılavuzu yayınladığında , Sitemizde de yayınlanacaktır ...

Benim tahminim ise ; Şubat 2013 Ayının ilk yarısında yayınlanacağı düşüncesindeyim ...

Saygılar ...

yassax verdigin bilgi için teşekkürler, umarım herkesin gönlüne göre olur...;)

YassaX

Üye
Üye
deniz1 ; AMİN. İNŞALLAH ... ALLAH SENDEN DE ; CÜMLEMİZDEN DE RAZI OLSUN İNŞALLAH ...

Saygılar ...

Tekerlekli Sandalye