ÖMSS kabusunuz olmasın

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Arkadaşlar devletimiz sağolsun bu sınavı düzenledi, bu bir ilkti Türkiyede ve Dünyada...
Çoğunuz zorda olsa çalışarak ya da deneme amaçlı ya da bir sürü amaçlarla bu sınava girdiniz, sonuçlar açıklandı, tercihler yapılacak, sıra beklemeye gelecek yine 20 Temmuz sonrası...

ÖMSS nin çoğu engelli için çok önemli olduğunu biliyorum, adeta bu sınavla yatıp bu sınavla kalkan çoğu arkadaşım var, örnekleri gördüm ve birebir yaşadım yan...

Ömss çoğunuz için tekrar hayırlı olsun, inşallah yerleştirilirsiniz ve gönlüm ister ki kamuda çalışmak isteyen her engelli arkadaşım bu şansa sahip olsun.

Ama; BU DÜNYADA SİZDEN DAHA DEĞERLİ DEĞİL HİÇBİR ŞEY
ÖMSS KABUSUNUZ OLMASIN, MUTSUZLUĞUNUZ OLMASIN,

Sonucu ne olursa olsun hayat devam ediyor. Ve bu hayatın renkleri olan sizler bir sınav uğruna solmayın lütfen...
Umudunu her zaman olsun ömss den vazgeçmeyin ama ömss kabusunuz olmasın...

Gökkuşağım, yerleştirilmek şansınız, açıkta kalmak yeni umutlar olsun sizlere...Hayata gülümsemekten vazgeçmeyin.

Sevgiyle, sağlıcakla kalın,

G

güz gülleri

Guest
Gazoz Ağacı: teşekkürler iyi niyetlerin için bende bunun üzerine çok sevdiğim bir sözü yazayım.gerçekten çok doğru herkesin bu sözü özümsemesini dilerim. sevgilerimle

"Eğer hayatımı yeniden yaşamış olsaydım Daha fazla yanlışlar yapmaya çalışırdım Mükemmel olmaya da çalışmazdım,daha rahat olurdum Daha fazla dolu dolu yaşardım Daha az şeyleri ciddiye alırdım Yeniden yaşasaydım ilkbahardan sonbahara kadar çıplak ayaklarla dolaşırdım. Daha fazla güneşin doğuşunu izlerdim. Ama 85 yaşındayım ve bliyorum ki ölüyorum ( Jorge Luis BORGES) "

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Sevgili Güz Gülleri,

Ben bayılırım güzel ve özlü sözlere ama bunu daha önce hiç duymamıştım çok sevdim :) Çoook teşekkür ederim.

G

güz gülleri

Guest
bende çok severim.siteyi daha yeni yeni çözüyorum. yoksa beğendiğim şeyleri paylaşmayı çok sevrim:)bundan sonra da paylaşımlarım devam edecek:)

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
hoşgeldin güz gülleri :) siteyi yeni çözmek he :) ben hala uykusuz kalmaya devam ediyorum ve 3 ay oldu üyeliğim tam çözemedim :)

marcus_oredius

Üye
Üye
daha yeni sohbetti keşfettim. allahım daha neleri kaçırdım bilmiyorum. :d

kupaAS43

Üye
Üye
Yoruldum, patron. Yollarda yağmurdaki bir serçe kadar yalnız olmaktan yoruldum. Yanımda hiç arkadaş olmamasından bıktım. Nereye gideceğimizi, nereden geldiğimizi söyleyecek biri. İnsanların birbirine kötü davranmasından bıktım. Her gün dünyada hissettiğim ve duyduğum acılardan bıktım. Çok fazla var, sanki her an için kafama cam parçaları batıyor. Anlıyor musun? (Yeşil YOL)

Guns n Roses

Üye
Üye
Sabır bazen kara dikenli çalıyı yutmak gibidir geçerken acı verir ama ses çıkartamazsın...

YassaX

Üye
Üye
Herkes Güzel Özlü Sözler Söylüyor Ben de 3-4 Tane Yazmak istedim ....

1-) ‎" Hoşunuza gitmeyen şeyde hayır olabilir. Allah bilir siz bilmezsiniz! " (Bakara Suresi 216. Ayet)

2-) " Kolun kırıldı diye üzülme; belki ALLAH o kırılan kolunun yerine sana kanat verecek.... " (Hz. Mevlana)

3-) " Sopayla kilime vuranin derdi kilimi dövmek değil, tozu almaktır. Allah sana sıkıntı vermekle tozunu,kirini alır. Niye kederlenirsin? "
Hz.Mevlana(r.a.)

4-) " Üzülme ! Bir şey olmuyorsα; Yα dαhα iyisi olαcαğı için yα dα gerçekten de, Olmαmαsı gerektiği için olmuyordur.. "

Bu son yazacağım daha farklı bir söz "" Yorgunum ; Çünkü Yorgunluğumun Yaşamak Gibi Bir Anlamı Var ... ""

Saygılar ....

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
"" Yorgunum ; Çünkü Yorgunluğumun Yaşamak Gibi Bir Anlamı Var ... ""

Çok teşekkürler bu söz benim olsun :)

YassaX

Üye
Üye
Gazoz Agacı ; Rica Ederim ... Memnuniyetle Bu Güzel ve Özlü Söz Sizin Olabilir ... Benim için çok çok önemli bir anlamı var ; şu anda kullandığım YassaX Nickinin benim için önemi gibi :)

G

güz gülleri

Guest
hoşgeldin güz gülleri :) siteyi yeni çözmek he :) ben hala uykusuz kalmaya devam ediyorum ve 3 ay oldu üyeliğim tam çözemedim :)

evet ya çok konu açılmış çok sayfa var.neler yazıldı neler paylaşıldı incelemek baya bir uğraş istiyor.ben kolayına kaçtım güncel sayfalar üzerinden yakalamaya çalışıyorum:D bide siteyi daha verimli nasıl kullanabilirim onu çözmeye çalışıyorum.
ama bir sorun var kullanıcı adımı ve şifremi girdiğimde direk giremiyorum siteye. site konu linklerine tıklayınca girmiş olduğumu görüyorum:confused: anlamadım valla:S

G

güz gülleri

Guest
Yıkıcı düşünceler ve kalıplarla dolu bir zihin, hiçbir şekilde verimli olamaz. Düşüncelerinizi hayatınıza zenginlik katacak şekilde değiştirin, zararlı otları yani kötü düşünceleri kökünden söküp atın. Olumsuz, korku ve nefret getiren her şeyi kendinizden uzaklaştırın. Sonunda zihninizi ve ruhunuzu iyileştirebilirsiniz. Ne ekerseniz, onu biçersiniz...

(olumlu düşünce üzerine)

marcus_oredius

Üye
Üye
psikolojide sihirli düşünce (magic thoughts) denilen bir kavram var. siz karşınızdaki için ne düşünürseniz sizede o geri gelir. bu gerçekten doğru birşey. ben eskiden çok kötümser bir insandım hayattan fazla zevk almayan içine kapanık şüpheci. bundan beni eşim kurtardı ve bana hayatın daha iyi yönlerine bakmam gerektiğini öğretti. bence işe yararıyor.

G

güz gülleri

Guest
bunu başardıysan ne mutlu sana:) yaşasınn pozitif enerjinin gücü:)
pozitif enerjinin gücü adınaaaaaa:)

marcus_oredius

Üye
Üye
biraz he-manden alıntı ( 80lerin cizgi filmi) oldu ama beğendim güz gülleri

G

güz gülleri

Guest
evet doğru teşhis :)bende ona gönderim yaparak söyledim zaten:)
pc mdeki sorunuda çözdüm şükür :) Halil Bey ve Yassax hemen alakadar oldular.başka tarayıcı kullanıyorum şimdi .ve görünüşe göre daha verimli oldu.
teşekkürleeeerrr:)

YassaX

Üye
Üye
güz gülleri ; Rica Ederiz . Sorununun çözülmesine sevindim .

kupaAS43

Üye
Üye
Sabır, yüzünü ekşitmeden acıyı yudumlamakdır.(Cüneydi Bağdadi)

Tekerlekli Sandalye