ÖMSS Kadrolarının Arttırılması İçin İmza Kampanyası

extreme42

Üye
Üye
Arkadaşlar bu kampanya çok önemli elinizden geldiği kadar imza toplayın sağa sola eşe dosta duyurun birde hafta içi her gün geceleri yayın yapan alem fm de zeki kayahan coşkun var 23:30 - 03:00 e kadar yayın yapıyor ricada bulunulsa eminim imza kampanyasını uçurtur bir gece dinleyin ne demek istediğimi çok iyi anlarsınız internetten herhangi bir konuda oylama olduğunda dinleyicileri çok güzel yönlendiriyor bu tarz yardım talep edilebilecek bir radyocu varsa ses duyurma açısından en güzel seçeneklerden biri radyodur mesela biri gece zekiyi arayıp yayına katılıp bu konuyu anlatıp sınavla ilgili herşeyi konuşup imza kampanyası hakkında bahsederse tüm radyoyu dinliyenleri yönlendirip sayıyı tavan yaptırır ses duyurma açısından radyolardan yardım istenilmeli bence

link

http://imzakampanyam.com/omss-hatal...vlet-3-sartini-yerinegetirsin-imza-kampanyasi

marcus_oredius

Üye
Üye
öncellikle kadro artırımı biraz zor geliyor kullağa sonuç olarak belirli bir engelli kadrosu var. bu kadrolara yerleştirme yapılıyor. şu anda zaten 20000 kişi alınacağı belirtildi. 2 yıl içersinde.

zeynel1

Üye
Üye
Arkadaşlar yeniden kurada atama olacakmı acaba haberiniz varmı lütfen bilgisi olan varsa cevabımı rica ederim yazsın teşekürler

extreme42

Üye
Üye
bende kuraya katılanlardanım kurada atanamayan boş kalan yer varmı bilmiyorum kura istatistiklerini açıklamadılar kurada bir film döndüyse hakkım haram olsun kaç kişi kuraya katıldı kaç kişi alındı kaç yer boş kaldı belirsiz kura sonuçları tam bir kara kutu yani ek atamada kura varmı belirsiz çünki ortada gözle görülecek bir sebep yok ilk 46 bin kişi idi düştü 20 bine alınan 5 bin kişi inşallah reklama kurban gitmeyiz engelli birinin topluma kazanılması için ekonomik sorunları aşması lazım bunun içinde devlet elimizden tutmalı bu gibi teşviklerle

marcus_oredius

Üye
Üye
kurada açık kalan kadro olduğunu sanmıyorum ben. ancak eğer kaldıysa bu birsonraki kuraya aktarılacaktır. sanırsam 2. tercihlerde bu acığa çıkacaktır.

karamel

Üye
Üye
hımm atandın mı peki atmadım diyosun

marcus_oredius

Üye
Üye
imza atmadım. atandım ama neden o değil. genel olarak bu tür toplu imza kampanyaları politik bir amac için kullanılabileceği için ne olursa olsun toplu imzalara katılmam. ayrıca kanunen toplu imzalara imza atmak yasaktır.

sevme_

Üye
Üye
arkadaşlar benim inceleme fırsatım olmadı ama ömss de en düşük kaç puanla atanıldı memur olarak ve 77 puan alan bir insanın atanma şansı nedir saygılar

marcus_oredius

Üye
Üye
sevme aynı soruyu bu 2.yere yazışın ilk yazdığın yere ben cevap verdim

Tekerlekli Sandalye