ÖMSS Kura çekilişi ne zaman yapılacak?

SANAATKAR

Üye
Üye
Arkadaşlar forumu çok sık takip edemiyorum ömss kura çekilişi ne zaman yapilacak bilen varmi

YassaX

Üye
Üye
SANAATKAR; Kura Çekilişinin Ne zaman yapılacağı hususunda Resmi bir açıklama malesef şu anda yok.... ÖMSS - 2012 ye Kura Başvuru Tarihleri ; 14 - 25 Mayıs 2012 arasında idi ... Daha Kura Başvuruları Cuma günü Sorna erdi. ... Tahmini olarak ; Haziran Ayının İlk yarısından Sonra Kura Çekilişi Olabilir.. ÖSYM ; Yapılan Tüm Başvuruları tek tek inceliyor ... ÖSYM Merkezinde yaptığınız işlemler; Merkezde İnceleniyor , sisteme girişler kontrol ediliyor ve bunun içinde bir süreç gerekli .. Başvuruların doğru - düzgün yapılıp yapılmadığını da bakılıyor.. Ben de ÖMSS - 2012 ye Lisans olarak girdim ve bugün 28. gün halen Sınav Sonucumuzu öğrenemedik ... ÖMSS Sınav ve Kura sistemi ilk defa bu sene yapıldığı için biraz sıkıntı, acemilik, koordinasyon eksikliği gibi sorunlar mevcut ... Kura Çekilişinin Nerede, Ne Şekilde, Ne zaman yapılacağı ; DUYURULUR.. Bizim sitemizden ; ÖMSS Facebook Sitelerinden; ÖSYM:::T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi ve Özürlü ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü | Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı | Resmi İnternet Sitelerinden Duyrusu yapılır ... Şimdiden Hakkınızda Hayırlısı Olsun ...

velican81

Üye
Üye
Açıklaman için teşekkür ederim.
Ancak her ne kadar acemilik olsa da birazcık doğruluk olsa iyi olur.

Bakanın biri bu gün şu kadar memur alacağız diyor, birkaç gün sonra başka bir şey diyor.
Diğer bakan daha farklı diyor.
15 gün içinde açıklanacak dediler. 14 gündür bakıyorum açıklandı mı diye?
İnternet imkanı olmayan arkadaşlarım da nerede ise her gün soruyor.
Azıcık unutkanım da yine mi unuttun diyorlar. ;)
Onlara açıklama yapmak, beklemekten daha beter. :( :mad:

YassaX

Üye
Üye
velican81 kardeşim; düşünce ve duygularına aynen katılıyorum ... 3 EKİM 2011 Tarihinde Yayımlanan ÖMSS Yönetmeliğinden bu yana takip ettiğim gelişmeler sonucuna göre ; her konuda tutarsızlıklar ve belirsizlikler var... Umarım Tüm Engelli Kardeşlerimizin Hakkında En Hayırlısı Olur ....

"" Bütün Kapıların Anahtarlarını Kendinde Bulunduran ALLAH'IM !.. Tüm Engelli Kardeşlerimin Hakkında ; En Hayırlı Kapıları Açman Duasıyla ""

Tekerlekli Sandalye