ÖMSS Kura tarihleri ve başvuruları hakkında?

sercan1988

Üye
Üye
kuraya ilköğretim mezunu olnalar da katılcak

başvuru tarihleri nasıldır?

başvuruda izleyeceği yollar nelerdir?

YassaX

Üye
Üye
sercan1988 ; Tek Tek Sana bunları Yazmayacağım... ÖMSS Sınavı ve ÖMSS Kura Atamaları Başlıkları altında bir cok kez paylaşıldı.. Ayrıca ÖSYM İnternet sitesinden rahatlıkla bu bilgilere ulasabilirsin.. Artik birazcik caba Lutfen : ÖSYM:::T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi

Bu LİNK'te verilenleri okursan, senin yukarıda sordukların hakkında ve daha bir cok konuda aydınlanmis olursun.. Yukarıdaki soruları soruyosan, ben san sadece o soruların cevabı yazsam, ardindan yine kafana takılan sorular olacak, uzun uzadıya gidecek konu.. Sen verdiğim LİNK'teki bilgileri ve dokumanları oku kardesim.. Zaten O verdiğim web adresinden Aday Başvuru Forumu Cıktısı edinmen gerekecek

YassaX

Üye
Üye
sercan1988 ; Sende Sağol da .................. ---> Bunun Anlami Nedir Açıklar mısın ?

HacıEmre

Üye
Üye
özkancey dostum senin raporun zihinsel bildiğim kadarıyla ama sen maşallah profesör gibi yazıyorsun bu nasıl zihinsellik öyle zihinsel engelliler varki onlarla kursta tanıştım alfabeyi bilmiyorlar daha bu onlara haksızlık olmazmı ?

YassaX

Üye
Üye
HacıEmre benim Raporum Senin Bildiğin Kadarıyla Zihinsel Degil, demek ki yanlış biliyorsun.. Madem boyle bir mesaj yazacaktın, gelseydin ozel mesajdan derdini anlatsa idin..Sanirim yukarıdaki mesajda Sercan1988 isimli uyeyi korumak ya da mesajımı begemediğin icin boyle bir yorum yaptin. Raporum Psikiyatri ve Nöroloji içerikli.. Ayrıca insanlarin Özürleri hakkında bu şekilde tavrınız hic hoç olmamış.. Sınava Genel Özürlü Kapsamından giriyorum.. Bunu sana acıklamak zorunda degilim ancak senin gibi duşunen bir kac arkadaşta var .. Bel Altı Tabiri vardir sizinki o hesap, bence bu yaklaşımla cok küçülüyorsunuz.. Bu sitede aylardır verdiğim çabanın Sonucu sizin yukarıdaki verdiğiniz cevap olduğu için gercekten cok uzuluyorum .. Önemli olan burada Ortak bir amac icin ÖMSS icin herkes bir caba icerisinde.. Sunu unutma ; Ben Lisans Mezunuyum; Lisans Mezunu biris Zihinsel olmasi zaten mumkun değil.. Sonra dan olusan bir rahatsızlıkta Zihinsel Olmaz.. Bu konuları detaylı bilmediğiniz, rahatca sallayın buradan.. Kurstakı Alfabeyi bilmeyen arkadaşlarla ben aynı kategoride degilim, ancak sen yazdiğin mesajinla aynı dusuncede olduğunu gosteriyorsun.. Burasi tartişma yeri olmadiği icin uzatmiyorum.. Cunku Bizi takip eden engelli kardeşlerimizin zamanindan calmis oluyoruz, yukarıda yazdığın mesaja istinaden.. .. Seni ALLAH'A Havale Ediyorum .. Unutma ki hic kimsenin Özürü İle onu yargılayamassin. Kaldi ki Zihinsel Olsam da ( Kİ değilim ) ... Ayrıca Psikiyatri Rahatsızlıklarını atak geldiğinde başına gelen bilir, uzaktan yorum yapması kolay sanirim

HacıEmre bu arada yanlıs hatırlamıyorsam senin en az 2-3 sorunu da cevaplamıştım.. O zaman Profesordum de simdi mi Zihinsel Özürlü Oldum ????? Ben hastalığımla barışık bir insanim, bununla yaşamayı da öğrendim, Bunları da aklından cıkarma ..İnsanlarin Özürlülerini Malzeme Yapma...

V

Vijdanatilla

Guest
Arkadaşlar;Her canlı nasıl ölümü tadacaksa, Her canlı bir engeli adayıdır. Benim şahsı düşüncem. Canı sıkılan siteye yazı yazıyor anladığım kadarıyla. Emeğe sayğı lütfen kimseyi dış görünüşüyle değerlendireyelim

HacıEmre

Üye
Üye
özkancey özür dilerim dostum kusura bakma bende psikoloji hastasıyım biliyorum atak geldiği zaman çok kötü oluyoruz dostum özrümü kabul et kusura bakma birden kafam esti hastalığma ver çok çok özür diliyorum .

sercan1988

Üye
Üye
bazı forumlarda kısa cümlerler yazınca cevap gönderilmiyor ondan sorumlarda yazdıgım kısa cümlelerinyanına .............................. bu işareti yapıyorum..

YassaX

Üye
Üye
HacıEmre ; peki dediğin gibi olsun.. ÖMSS ye 38 Gün kala hic biseyin moralimi bozmasina izin vermeyeceğim.. Yorumlarımı beğenmeyen arkadaşlar varsa da bu beni bağlamaz .. Kendi Özel durumu olan Arkadaşlarda yorum yapmadan once durup bir düşünsünler .. Yüzlerce Soru cevapladım, Aldığım hayır duaları bana yeter, kimseyi de memnun etmek zorunda degilim .. Begenmeyen yorumlarımı okumasın.. Neyse benim icin bu konu kapanmıştır, umarım bir daha buna benzer bir tekrarı olmaz

sevecen53

Üye
Üye
özkan hocam burası türkiye ve malesefki bizim türk insanımız insanlara önyargılı yaklaşmada hiç nasibini almamış,ben 16 yaşından beri epilepsi hastasıyım,bir gün dolmuşa binerken başım döndü nöbet geçirecek gibi oldum,şöfere parayı uzatırken dilim tam dönmedi,adamın biri sesli bir şekilde ulan içip içip bari dolmuşa binmeyin insanların sinirlerini bozmayın diye hakaret etti.bir şey söyleyemedim.sadece içimden ahirette hakkımı alıcağım senden dedim,ama kafama da takmadım,çünki alıştım,seninde dediğin gibi hastalığımla barışık yaşamayı öğrendim..bu tür şeyleri yaşadıkça veya şuandaki gibi gördükçe inanki o kişiler hakkında üzülüyorum.allah ıslah eylesin..

YassaX

Üye
Üye
sevecen53; verdiğin örnek gercekten cok anlamli olmus. İnsanlarımızın bakıs acılarını dile getiriyor.... Hastalığımla barışık yaşamak zorundayım.. Cunku bu durum, benimle mezara kadar gidecek ve bilimsel olarak kanıtlanmıs bir şey.. Ayrıca Genetik Yatkınlıkta olan bir durum bizimkisi.. ALLAH Tüm Engelli Kardeşlerimize Şifa versin İnşallah .. Ben bu sitede istediğim Emeğe Saygıdır... Beni beğenmeyebilirler , yorumlarımı beğenmeyebilirler ama bana saygı duymak zorundalar .. Aynı şekilde ben de buradaki tüm üye kardeşlerimize duyduğum gibi.. Sağlık Sorunumu kimseye malzeme yaptırmam, bu konu kimsenin haddine degildir.... ÖMSS Bir cok kisinin Ortak Amacı.. Bu amac doğrultusunda aklımız, gucumuz yettiğince paylaşimlarda bulunuyoruz, bilinmeyenleri cevaplıyoruz, hatta daha onceden orneği olmamiş bir cok şeye yorum yapıyoruz ve yorumlarımızda da haklı cıktığımızı goruyoruz.. Kimseden takdir beklemiyoruz ancak saygı duymalarını istiyoruz.. Kısaca duygu ve düşüncelerimin özeti budur ... Saygılarımla ....

Tekerlekli Sandalye