ÖMSS Kuraya gireceğim. Açık öğretimde okuduğum için diploma?

compeder

Üye
Üye
slm ben ömss ye kura ususlu baş vuracam ama açık öğretim de okuduğum için diplomam ankara da bunun için açık öğretim merkezine sordum onlar da burdan açık öğretim öğrencisidir diye yazı veririz dediler ama ömss kabul etmeye bilirmiş böyle durumla karşılaşan varmı? bu yazı yeterli oluyormu yardımlarınızı bekliyorummm:(

YassaX

Üye
Üye
compeder ; öncelikle verilecek yazıyı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ( Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ) kabul edip etmeyeceğini anlaman icin yarın aksam saat 17:00 ye kadar ( 2 Mart Cuma ) vaktin var.. ASlinda sen 14 - 25 Mayıs 2012 Tarihleri arasında Kura 'ya basvuracaksin.. Senin yerinde olsam, yarin aksama kadar gitme imkanın varsa, gidip öğrenmlisin.. 14 Mayısa kadar da gereken önlemini almış olursun.. Biz simdi buradan verilecek belge yeterli olur deriz, Başvuruda kabul olmazsa zor duruma düşmemen adına bu yorumu yapıyorum... Arzu edersen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına Telefon edebilirsin ...Tel : 0 (312) 229 55 11 ... Ayrıca mezun olduğun ortaokul su anda yasadığın sınırlar içinde ise , oradan da " bu okul mezunudur " seklinde bir yazı alabilirsin diye dusunuyorum ....

compeder

Üye
Üye
TEL aracam eğer olmazsa ankaradan isteyeceğim halk eğitim dilekçe ile istememi söyledi yarın deneyeceğim sağolun...

YassaX

Üye
Üye
compeder ; Rica Ederim... Umarim sorsunsuz bir sekilde halledersin ...

Tekerlekli Sandalye