ÖMSS Matematik?

kaladze

Üye
Üye
selamlar, bildiğiniz gibi sınavda 15 soru matematik, gerçekten matematik konusunda çok kötüyüm, hatta sıfırım. öğrenimimde pek matematik görmedim. ya da ortaokuldaydı sanırım. ömss sınavı için matematiğe hangi konuları nereden çalışabilirim. bir konu anlatımı sitesi olur ne bileyim baska bır kaynak olur. matematıkten bihaber oldugum ıcın konularından da bihaberim malesef. kursa gitme durumum yok. ismini vermem yanlıs olabilir belki ömss sınavı için kitap aldım. gercekten cok yetersız bır kıtap gibi geldi. memnun olanlarda var sanırım ama ben anlamadım. bir tek vatandaslık anlatımı guzel gibi duruyordu.

Mcaglar

Üye
Üye
arkadaslar TÜRK KÜLTÜR VE MEDENİYETLERİ den birsey anlayan var mı hangi konuları içeriyor

YassaX

Üye
Üye
kaladze; matematiğim iyi degil diyorsan ve ÖMSS Kursuna da gidemiyorsan, cevrenden yardım almayı denemelisin... Altyapın sağlam değilse, video da bence yeterli olmaz.. Mesela Üniversite kazanmis birileri varsa, ya da matematik altyapısı olan birilerinden az da olsa bir destek alman senin acindan faydali olacaktır ..

Tekerlekli Sandalye