Ömss ortaöğretim tercihlerinde büro yönetimi ve sekreterlik bölüm yazan varmı?

rap43

Üye
Üye
Ortaöğretim ömss tercihlerinde meslek lisesi olan büro yönetimi ve sekreterlik bölümünü yazanlar varmı?

marcus_oredius

Üye
Üye
var diyecektim gördüğüm kadarıyla sizmişiniz.:D daha önce dediğim gibi tercihini burda belirtmeyen arkadaşlar var. hatta sır gibi saklayıp sorulduğunda " olmaz belki sende benden kopya çekersin"(gerçek olay) diyen bile var. şu anda şurda az bir zaman kaldı sabredin bence.

marcus_oredius

Üye
Üye
benim sormak istediğim birşey var büro yönetiminde. tıbbi sekreterlik içinde başvurma şansınız var mı?

rap43

Üye
Üye
evet galiba şuan için sadece ben gibi gözüküyorum marcus doğru haklısınız elimizden bişey gelmiyo malesef dua edip beklemekten başka :D sormak istediğiniz soruya gelince bu sene mezun olduğum için ve ilk sınavım olduğu için açıkcası hiç bir bilgim yok sadece kendi bölümümün koduyla ilgili tercih yaptım oda zaten iki taneydi :D

sebboy

Üye
Üye
benim sormak istediğim birşey var büro yönetiminde. tıbbi sekreterlik içinde başvurma şansınız var mı?
malesef yok bende bu bölümden mezunum önlısans olarak sadece kendı bölümümün kodunu ve 3001leri yazdım ama durun bidaha kontrol edem dediğinizi:D

Tekerlekli Sandalye