ÖMSS sınav ile yerleştirme

canbaz78

Üye
Üye
merhaba
ömss sınavına girdım ancak tercih klavuzu acıklanacak denmişti acıklandımı yada nezaman acıklanacaktır bilgisi olan varmı?

laylaylom

Üye
Üye
En son Ali Demirin açıklamasına göre önümüzdeki günlerde açıklanacak, keşke kpss gibi şu tarihte klavuz yayınlanacak, şu tarihte adaylardan tercih alınmaya başlanacak gibi tarihler belli olsa ama nerdee..

canbaz78

Üye
Üye
En son Ali Demirin açıklamasına göre önümüzdeki günlerde açıklanacak, keşke kpss gibi şu tarihte klavuz yayınlanacak, şu tarihte adaylardan tercih alınmaya başlanacak gibi tarihler belli olsa ama nerdee..

Keşke ama stres yasıyorum ne olucak ne olmayacak inşallah kısa surede acıklanır.

YassaX

Üye
Üye
merhaba
ömss sınavına girdım ancak tercih klavuzu acıklanacak denmişti acıklandımı yada nezaman acıklanacaktır bilgisi olan varmı?

canbaz78; ÖMSS için KILAVUZU Haziran Sonu - Temmuz Başı Yayınlanacağı ifade edilmektedir . Şu anda Sadece Tercih Kılavuzunun yayınlanmasını bekliyoruz. Kurumlar Net Olarak bir Tarih vermiyorlar ... Aşağıda verdiğim LİNK'Ten Son Gelişmeleri Takip edebilirsiniz. Sonuna kadar okuyun, LİNK'İ :

http://engelliler.gen.tr/f98/omss-h...kurumlarla-yapilan-telefon-gorusmeleri-14182/

Saygılar ...

Tekerlekli Sandalye