ÖMSS Sınavını kaç kişi kazandı?

ankilozanspondilit

Üye
Üye
Arkadaşlar ben bulamadım bu 60 kusur bin kişiden kaç kişi kazandı
100 üzerinden değerlendirildiyse alt sınır kaçtı;
yani 49.999 alanlar giremiyecekmi tam olarak nasıl bir durum anlayamadım..
Benim puanım 69.999 genel özürlü

bghns

Üye
Üye
bu sınavda kazandı kazanamadı olgusu yoktur.bir kontenjan vardır buraya kimse basvuru yapmaz sadece 1 soru yapmıs olan birisi basvursa o atanır.bu sınavda 1 gerçek var. birinci olan dısında kimsenin garantisi yok bana göre.

YassaX

Üye
Üye
ankilozanspondilit; ÖMSS - 2012 Sınavında Herhangi bir belirlenmiş Baraj Puanı yok ... ÖMSS - 2012 Tercih Kılavuzu Henüz Yayınlanmadı ... Yayınlandıktan sonra ; Tercihler Noktasında Herhangi bir Baraj Puanı Olacak mı Bilemiyoruz. Ancak ; Ben Herhangi bir Baraj Puani olacağını dusunmuyorum ... ÖMSS Sonuçlarında Alt Sınır Ya da Üst Sınır Yok .. Puaniniz icin Kazandiniz ya da kazanmadiniz diyemeyiz. ÖMSS - 2012 Tercih KIlavuzu Yayınlandığında ;Tercihlerde Bulunacaksiniz . Merkezi Olarak ÖSYM Yerleştirme yapacak ... Ona gore yerleşeceksiniz ya da yerleşemeyeceksiniz.. Hakkınızda En Hayırlısı Neyse O Olsun ...

Saygılar ...

ankilozanspondilit

Üye
Üye
Söylediğimi yanlış anlamayında.Madem bize acıyorlardı 1 puan alan bile şansı yaver giderse memur olacağına göre neden insanları rezil ettiler 3.kata tekerlekli sandalyeli insanları yordular.Kimsesi olmayan zorla yürüyen yolsa özürlüleri bu sınav için yordularki.Yani başvuran kazanır durumu mu.Bende özürlüyüm kamburum ahmet mete ışıkara hastalığı.Yani demek istediğim o kadar gün sıkıntı çektik hazırlandık kitaplar aldık falan yani şimdi sizin yazdığınızı okuyunca ne diyeceğimi bilemiyorum.

YassaX

Üye
Üye
ankilozanspondilit; ÖMSS 'de Başvuran Kazanır diye garanti yok ... bghns isimli üyemizin verdiği örnek cok istisnai bir durum... Haa olur mu olur , ona bisey diyemem ... Ama ihtimali cok cok düşük ... ALLAH Sağlık , Sihat , Şifa versin İNŞALLAH .. Herkes cok emek verdi bu sınava... Herkes belirli bir Puan aldi ... Herkesin Yerleşmesi Mümkün değil ... 60.367 ÖMSS SInavına Başvuru Oldu ve ÖMSS Kura icinde ; Başvuranlar oldu ancak sayıyı bilemiyoruz ... Kamudaki Engelli Kotenjanı Açığı 20.000 Olduğu ifade ediliyor ... ÖMSS - 2012 Puanimiz ve Sıralamamız 2 Yıl geçerli olacak ... 20.000 Kontenjanın 2 Yıl İçinde Doldurulacağı ifade ediliyor .. Çalışmalarınız boşa gitmedi yani .. Her Başvuran atanamayacak tabi ki ...

Saygılar ...

Tekerlekli Sandalye