ÖMSS Sonuçları 9 ağustos'ta açıklanacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bghns

Üye
Üye
buradaki konudan devam ediniz: http://engelliler.gen.tr/f98/omss-v...in-katilimiyla-gerceklesiyor-9-agustos-15022/

arkadaşlar 9 ağustosta sonuclar acıklanıyor hadi gözümüz aydın.
9 Ağustos 2012 tarihinde saat 11.30’da Ankara ATO Salonu’nda gerçekleştirilecek olan ve Başbakan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın iştirak edecekleri “2012 ÖMSS/ Kura ile Özürlü Memur Yerleştirme” programını onurlandırmanızı dileriz. bu sekilde memurlar nette okudum.
kaynak

yabangulu89

Üye
Üye
Bu Haber Ne Kadar Doğru Bilmiyorum Bence Sağlam Bir Kaynak Değil..

J

JACK_HUNTER

Guest
Bu haber doğru arkadaşım; az önce aynı mail bana da geldi, sıradan herkese gönderiyorlar, sizlere de gelir mail adresinizi kontrol edin.

bghns

Üye
Üye
sen sınavamı girdin yoksa kurayamı katıldın acaba?

bghns

Üye
Üye
bana mail fln gelmedide onun için sordum

marcus_oredius

Üye
Üye
arkadaşlar mail örneğini kopyalayıp yapıştıra bilirler mi?

kenshiro

Üye
Üye
hadi hayırlısı en azından belirsizlik ortadan kalktı

marcus_oredius

Üye
Üye
umarım arkadaşlar. şimdilik biraz şüpheci yaklaşmamın kusuruna bakmayın ösym sitesinde hiçbir bilgi yok.

J

JACK_HUNTER

Guest
umarım arkadaşlar. şimdilik biraz şüpheci yaklaşmamın kusuruna bakmayın ösym sitesinde hiçbir bilgi yok.

Estağfirullah: Bakanlığın sitesinde yayınlandı zaten:

Özürlü ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü | Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı |

Buna göre bütün sonuçlar aynı gün yayınlanacak:

Ülkemizde ve dünyada ilk kez 29 Nisan 2012 tarihinde düzenlenen Özürlü Memur Seçme Sınavı (ÖMSS) ve Kura ile Özürlü Memur Kadrolarına yerleştirme yapılmasında son kulvara girildi. ÖSYM Başkanlığı tarafından hazırlanan ÖMSS yerleştirmeleri ve Kura çekimleri Başbakan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın iştirak edecekleri bir toplantı ile 9 Ağustos 2012 tarihinde saat 11.30’da Ankara ATO Salonu’nda gerçekleştirilecektir.

marcus_oredius

Üye
Üye
hayırlısıyla bir yapsınlar.

şimdiden allahtan herkezin hakkını versin dileğimle. atanacak arkadaşların başarılarına. atanamayan arkadaşlara sabır diliyorum

bghns

Üye
Üye
bu arada ben sınava girdim önlisans bana mail fln gelmedi. aklıma kurt düştü.sadece atananlaramı yolladılar gibisinden

marcus_oredius

Üye
Üye
bghns korkma. mail o kadar önemli birşey değil daha kura çekilmeden nasıl kazan kazanmayan ayıklanacak.

bghns

Üye
Üye
ben kurayı kast etmiyorum.sınava girmişler açısından konusuyorum

marcus_oredius

Üye
Üye
bende eğer hepsi o gün açıklanacaksa bekleyecez bence kuraya katılanlara gönderildi. bu arada gereksiz mail kutuna baktın mı?

J

JACK_HUNTER

Guest
bende eğer hepsi o gün açıklanacaksa bekleyecez bence kuraya katılanlara gönderildi. bu arada gereksiz mail kutuna baktın mı?

Editörüm ben sınava girdim, kuraya katılmadım. Ben de anlamadım kime- neye dayanarak mail yolladılar, bakalım elbette bir açıklaması vardır. Hayırlısı .

marcus_oredius

Üye
Üye
o zaman tahmin ediyorum gönderme proğramı kullanıyorlar. bu proğramlardan bende kullandım listeyi giriyorsun dakikada 10 15 posta gönderiyor. eğer bunu kullandıysalar o zaman biraz bekleyeylim

Birey

Üye
Üye
Mail bana da gelmiş:

Deniz Büyük dbuyuk@aile.gov.tr

17:41 (1 saat önce)
gizli alıcılara

ÖMSS ve Kura Sonuçları Başbakan Erdoğan’ın Katılımıyla Açıklanıyor

9 Ağustos 2012 tarihinde saat 11.30’da Ankara ATO Salonu’nda gerçekleştirilecek olan ve Başbakan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın iştirak edecekleri “2012 ÖMSS/ Kura ile Özürlü Memur Yerleştirme” programını onurlandırmanızı dileriz.

diyor ve altta bu davetiye var:

marcus_oredius

Üye
Üye
hayırlısı olsun mesut kardeşim. allah herkezin hakkı neyse onu versin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye