ÖMSS tercih formu

İsen Buga

Üye
Üye
bu güzel tuzak..
kimin nerede başvuru yaptığını görürsünüz..
Tabii ki adaylar ciddi ve doğru bilgi ile girerse...

alanya

Üye
Üye
Arkadaşlar ortada tezgah filan yok, formları ben yaptım, istemeyen girmez, herkese saygı duyarım.

Memlekette herkes gölgesinden korkar olmuş, çok çekiniyorsanız gerçek isim kullanmak zorunda değilsiniz. Amaç sadece potansiyel rakiplerimizle ilgili listeyi oluşturmak. Öküz altında buzağı arayıp kimseyi tezgah kurmakla itham etmeyin lütfen.

Ankete katılmak isteyen arkadaşlar aşağıdaki linklerden giriş yapabilir;

GİRİŞLER BURADAN: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dG13ZmJFcjVjcnF5U0VTT0hxYlotZUE6MQ#gid=0

SONUÇLAR BURADAN:https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AhI0UhyqbYMCdG13ZmJFcjVjcnF5U0VTT0hxYlotZUE#gid=0

YassaX

Üye
Üye
Arkadaşlar ; Ortada verilen bir emek var... Kimse sizin başınıza silah dayayip ; bilgileri paylaşın demiyor ... İsteyen Arkadaşlar Paylaşır, isteyen arkadaşlarda Paylaşilan bilgilere bakarak genel bir bilgi sahibi olabilir ... Bence Sonuçların İncelenmesi acısından benim icin yararli bir bilgi oldu ... Bende Kendi Puanimi ve Sıralamamı Paylaşmayı düşünmüyorum ancak eleştiride de bulunmuyorum.. Faydalı Buluyorum .. İsteyen Arkadaşlar Katılabilirler ... Emeği Geçenlerin Ellerine Sağlık...

Saygılar ...

erolktll

Üye
Üye
haydar türk denilen bir arkadaş var benim puanımı ve sıralamamı aynen yazmış acaba şaka mı yapıyo görürse bir cevap versin

gulay_06

Üye
Üye
ben denedim bir şey çıkmıyor ...

Birey

Üye
Üye
eroltk arkadaş bence o kişi gerek bilgilerini vermek istememiştir, gerçek bilgilerine yakın bilgiler vermiştir ve tesadüfen senin bilgilerine deng gelmiştir, yoksa başka bir neden bulamıyorum. aynı yöntemle ben de katılacam şimdi.

karamel

Üye
Üye
bişe çıktı mı bn henüz katılmadımmm

erolktll

Üye
Üye
anlamadım ,161 e kadar yazmış ama sıralamada aynı 364

Birey

Üye
Üye
Erolktl Ben de sadece tahminde bulundum... Resmi olmayan bir ankette görmüşsünüz bencce kaale almamanız lazım. ÖSYM nin böyle bir hata yapma ihtimali var mı, onun yazdıkları gerçten doğru mu bilmiyorum ama ben ihtimal vermiyorum.

YassaX

Üye
Üye
Arkadaşlar ben Sonuclar kismini incelediğimde ; Özellikle Lisans a bakıyorum ve Puan - Siralamami da gozonune aldiğimda ; Coğu girilen bilginin doğru olduğu kanisindayim ... Az cok bize bir yön gösterir.. Bence güzel bir çalışma yapılmış ... Bana Faydali Oldu ... alanya isimli uyemize emekleri icin Tekrar teşekkür ederim ...

sebboy

Üye
Üye
bu sitede hazırlanan tercih formunun özürlü durumun altında ikitane yer var oraya neyazıcam bilemedim nasıl olsa tercıhler yapıldı:D

marcus_oredius

Üye
Üye
orayı ben boş bırakmıştım kardeşim

Tekerlekli Sandalye