ÖMSS Tercih klavuzu çok karışık. Tercih yaparken?

burak2687

Üye
Üye
öncelikle selamın aleyküm arkadaşlar ben liseden bilgisayarlı muhasebe mezunuyum tercih klavuzundan baktım çok karışık tercih yerleri az gibi bi yardımcı olabilrmisniz tercih yapabilcem yerler hakkında şimdiden çok teşekkür ederim

YassaX

Üye
Üye
burak2687 bey ; Aleyküm Selam ; Direkt Olarak Tercih Robotunun LİNKİ Budur : 2012 ÖMSS/KURA İLE ÖZÜRLÜ MEMUR YERLEŞTİRME TERCİH REHBERİ - Memurlar.Net

Ancak ; ÖMSS - 2012/1 Tercih Kılavuzu 14 Temmuz 2012 Tarihinde Yenilendi...

Yenilenen ÖMSS - 2012 /1 Tercih Kılavuzu DUYURUSU : ÖSYM:::T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi

Yenilenen ÖMSS - 2012 /1 Tercih Kılavuzu LİNKİ : ÖSYM:::T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi

Size Tavsiyem ; Tercih Robotunu kullanın , ancak Yenilenen 14 Temmuz 2012 Tarihli ÖMSS - 2012/1 Tercih Kılavuzundan da Mutlaka Kontrol edin.. Yeni Kılavuzu da okumanızı Tavisye ederim, bazı değişiklikler var ...

Saygılar ...

burak2687

Üye
Üye
öncelikle cevap ve yardımlarınız için tşk ederim yanlız bir şey daha sormak istiyorum 2001 nitelik kodunda Ortaöğretim kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak. yazıyor ben lise mezunu bilgisayarlı muhasebe olarak bu yazan kodlardaki başvuruları seçme hakkım varmı şidmiden tşk ederim

İsen Buga

Üye
Üye
Genel konular olduğu için mesleğine bakmazlar: Sadece mezun olduğun okula bakarlar. Özel konularda ise nitelik yazarlar. Siz bahsettiğiniz konuları seçebilirsiniz.

YassaX

Üye
Üye
öncelikle cevap ve yardımlarınız için tşk ederim yanlız bir şey daha sormak istiyorum 2001 nitelik kodunda Ortaöğretim kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak. yazıyor ben lise mezunu bilgisayarlı muhasebe olarak bu yazan kodlardaki başvuruları seçme hakkım varmı şidmiden tşk ederim

burak2687 ; Rica Ederim ... 2001 Nitelik Kodu varsa ; Öğrenim Durumu olarak karşıladığı için Seçebilirsin... Ancak ; 2001 Nitelik Kodu Yanında ; Özel Şartlar Olan 6.000 li - 7.000 li ya da 1.000 li Kodlar varsa ; aynı zamanda O Kodlardaki Özel Şartları da Taşımanız gerekmektedir ...

Saygılar ...

Tekerlekli Sandalye