Ömss tercihi hakkında bilgi almak istiyorum

kupaAS43

Üye
Üye
Arkadaşlar izmirde ikamet ediyorum ömss sinavindan önlisans 70.888 puan aldim kritik bi puan tercih yapmanin önemini çok iyi biliyorum bu nedenle bana izmir çevresinde yüzyüze görüşebileceğim bana tercih yapmamda yardimci olacak ömss kursu veren öğretmenler veya ömss tercihinde gerçekden yardimci olacak bu konuda kesin bilgi sahibi ariyorum yardimci olursaniz sevinirim.
Syg.

derderbo

Üye
Üye
Dersanelerde bu tercih konularında uzman rehber öğretmenler var.Hatta benim bildiğim bu hizmet için ücret bile aldıklarını biliyorum.
Bu konuda tam olarak tatmin olacağınız cvp lar alamayabilirsiniz.Size önereceğim bilgi bukadar.Kendi araştırmanız sizin için en doğru yoldur.
Saygılar.

kupaAS43

Üye
Üye
Bunun bilincindeyim ama İzmir'de hangi dershaneler ömss kursu veriyor bilmiyorum eğer bu dershanelere giden arkadaşlar dershane ismi veya öğretmen ismi verirlerse bana yardımcı olacaklardır.
Syg.

unforgiven

Üye
Üye
TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU BAŞKANLIĞI VERİ HAZIRLAMA VE KONTROL İŞLETMENİ ile MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI HİZMETLİ bu iki tercihten birini yapmak istiyorum. bu iki tercihten iş açısından hangisi daha rahat olur ve maaşları ne kadardır? cevaplarsanız sevinirim. not=lise mezunuyum.

derderbo

Üye
Üye
Kurumları arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Tekerlekli Sandalye