ÖMSS Tercihlerimi yaptım ama?

akoqlan

Üye
Üye
Arkadaşlar tercihlerimi yaptim 17.07.2012 20:14 ile itibariyle ösym ye başarilya ulaşilmiştir yaziyor yani tamam mi bu iş

sebboy

Üye
Üye
tamam hayırlısı olsun akoqlan ne mezunusun puanın kaçsıralaman nasıl merakettım:D

YassaX

Üye
Üye
akoqlan ; İşlem Tamamdır ... Hayırlı Olsun ... Yazdır Bölümünden bir de çıktısını almanı tavsiye ederim...

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
:) hayırlı olsun arkadaşım...
İnşallah en çok istediğin Devlet kurumuna girersin, yerleşirsin ve bizlerle paylaşırsın...
Dualarım senin ve diğerleri için...

Sevgiyle kalın,

akoqlan

Üye
Üye
teşekkür ederim ortaöğretim işitme engelli Puan 93 Sıralama: 270

SERDAR42

Üye
Üye
akoğlan puan ve sıralaman çok güzel hakkında hayırlı olan olsun inşallah

YassaX

Üye
Üye
akoqlan ; Puan ve Sıralaman için Tebrikler ... Senin ve ÖMSS Tercihlerinde Bulunan Herkesin Hakkında En Hayırlısı Neyse O Olsun ...

sebboy

Üye
Üye
bnce yerleşirsin akoqlan hakkında hayırlısı neyse o olsun

YassaX

Üye
Üye
Herkesin Hakkında En Hayırlısı Neyse O Olsun .

mr.boris

Üye
Üye
Evrak no su almamıza gerek var mı arkadaşlar?

YassaX

Üye
Üye
mr.boris ; ÖSYM ye Genel Amaçlı Dilekçe mi göndermeyi düşünüyorsun ? Onun için mi Soruyosun ?

mr.boris

Üye
Üye
Hayır.Tercih çıktısı aldıktan sonra evrak no su da alınacak mı diye merak ettim?Gerek yoktur umarım.

YassaX

Üye
Üye
mr.boris ; Tecihleriniz ..... Tarihinde Başarı ile ÖSYM ye Bildirilmiştir diye yazıyorsa ve YAZDIR Bölümünden Bu yazının ve tercihlerinizin olduğu yazıyı ; Yazıcıdan Çıktı aldı iseniz yeterlidir ... Başka bir işleme gerek yoktur .... Evrak Referans Numarası Tercihlerle bir alakası yoktur ... ÖSYM ye Gonderilen Genel Amaçlı Dilekçeler icin alınması gereken birseydir ... Çok İlginctir ; hep yeni yeni şeyler duyuyorum ... Nerden cıkıyorsa ...

mr.boris

Üye
Üye
Aklıma şu takıldı.İlkokul,ortaokul alan kodu olan yerlere lise mezunu olarak tercih yapabilir miyim?

YassaX

Üye
Üye
Aklıma şu takıldı.İlkokul,ortaokul alan kodu olan yerlere lise mezunu olarak tercih yapabilir miyim?

mr.boris ; marcus_oredius arkadaşımızda cevaplamış ... Hangi Öğrenim Düzeyinden Sınava Girdi isen ; O öğrenim düzeyinden Tercihlerde bulunma hakkına sahipsin... Ancak ; Ortaöğretimlere şu şekilde bir hak tanımışlar . Yardımcı Hizmetler Sınıfını da seçebiliyorsunuz . Aslında Kura ile Yardımcı Hizmetler ( Hizmetli Gibi ) Sınıfı secilebiliyordu, Liselilerede Hizmetli kontenjanları ayrılımış, onlardan secim yapabiliryorsunuz .. Ancak ; Ortaöğretim Tablosundan.

akoqlan

Üye
Üye
Yerleştirme sonuçları ne zaman açıklanır tahminen ?

YassaX

Üye
Üye
akoqlan ; ÖSYM' nin bugünkü Basın Açıklamasında (LİNK'ten Okuyabilirsiniz : http://engelliler.gen.tr/f98/2012-o...tercih-suresinin-tamamlanmasi-hakkinda-14776/ ) 20 Temmuz 2012 Cuma Günü Saat 23.59 'da ÖMSS - 2012/1 Tercih Süresi Doluyor ... Benim Tahminim ÖMSS - 2012/1 Yerleştirme Sonuçları ; 1 -2 - 3 Ağustos 2012 Günlerinden birinde Açıklanacağı Yönünde.. Bunlar benim Kişisel Tahminlerim ; herhangi bir duyum , resmi açıklama vs degil ... Hakkımızda Hayırlısı Olsun.

Tekerlekli Sandalye