ÖMSS Tercihlerinde aydin yazan liseli arkadaşlar buraya

DREAM_LiFE

Üye
Üye
Arkadaşlar baya badirelerle dolu bir sürecin son aşamısına gelmiş bulunuyoruz.Benim de ihtiyacım var fakat benden daha cok ihtiyacı olan varsa RABBİM onlara benden önce işe yerleşmeyi nasip etsin.Arkadaşlar benim puanım o.öğretim 81.6 sıralamam 3424.İlk 6 tercihim aydın.içinizde aydın tercihi olan arkadaşlar puanlarını buraya yazarsa sevinirim.YAZIVERİN GARİ :eek:;):cool:

BURCUU

Üye
Üye
Merhaba :) ortaöğretim puanın 83,91 ve sıraLamam 2325. iLk 6 tercihim Ankara, diğer iL sıraLamam ise karabük, zonquLdak, konya,kastamonu, tokat ve çorum :) Rabbim herkesin qönLündekini hayırLı eyLesin... HayırLı RamzanLar...

DREAM_LiFE

Üye
Üye
Merhaba :) ortaöğretim puanın 83,91 ve sıraLamam 2325. iLk 6 tercihim Ankara, diğer iL sıraLamam ise karabük, zonquLdak, konya,kastamonu, tokat ve çorum :) Rabbim herkesin qönLündekini hayırLı eyLesin... HayırLı RamzanLar...

RABBİM cümlemizin gönlüne göre versin.Sana da hayırlı Ramazanlar kardeşim.

YassaX

Üye
Üye
Amin . CÜmlemize İNŞALLAH . Hayırlı Ramazanlar .

abdullah 1981

Üye
Üye
arkadaşlar benim 2. tercihim aydın benim puanım80 elektrik teknisyeni olarak tercih yaptım

laylaylom

Üye
Üye
92 puanla lise düzeyinde bir arkadaşa tercihlerinde yardımcı oldum ilk 5 tercih aydın sonra manisa izmir ve balıkesir

DREAM_LiFE

Üye
Üye
92 puanla lise düzeyinde bir arkadaşa tercihlerinde yardımcı oldum ilk 5 tercih aydın sonra manisa izmir ve balıkesir
:cool:
Arkadaşımıza hayırlı olsun.Yaklaşık olarak aynı yerleri tercih etmişiz.:cool:

Tekerlekli Sandalye