ÖMSS Tercihte Deniz kuvvetleri komutanlığı

talihsiz

Üye
Üye
Arkadaşlar Deniz Kuvetleri komutanlığı yazan varmı MUĞLA MARMARİS..BLGİ.İŞLETMENİİ...İNŞ KİMSE YAZMAMIŞTIR :)

marcus_oredius

Üye
Üye
olmadı talihsiz. yazmadım ama bu temenin iöin üzüldüm. umarım istediğin yer olur.

talihsiz

Üye
Üye
Aga kusura bakma ama atanmam gerekiyor....sonnn şanssssssssss

YassaX

Üye
Üye
talihsiz ; bu yorumun bu siteye hiç uygun olmamış ve Şıkta Olmamış. Bencil düşünmemek gerekir . Herkesin Nasibi ayrıdır. Ayrıca Sorduğun Soru Temelden yanlış bir kere . Hiç Mümkünatı var mıdır ; Muğla - Marmarisin yazılmamış olmasına ... Şunu da ifade edeyim . Bir Engelli Olarak ; Askeriye Tercihlerini yapmadan oturup iyice bir düşünmek lazım. Normal Devlet Memurluğu yapar gibi degil orada çalışmak . Ben Askerliğimi Asteğmen ( Yedek Subay ) Olarak yaptığım icin oradan biliyorum . Güvenlik Soruşturması ayrı ; evrak incelemesi ayrı ; Engelinin İşe Uygunluğu ayrı ayrı detaylıca süzgecten gecirilecektir . Bunları da dikkate almanızı önemle Rica Ederim .

talihsiz

Üye
Üye
Yassax; yaptığım yorumu kimse gerçek anlamıyla anlamasın...Herkes gibi bende memur olmak istiyorum,inşallah herkes dilediği yere gider istediği olur..'' İNŞ KİMSE YAZMAMIŞTIR ''yaptığım yorumu espri maksatıyla yapılmış yorumdur.Allah herkesin gönlüne göre versin..Hak eden kazansın

YassaX

Üye
Üye
talihsiz peki ; Dediğin gibi Olsun . Amin . İNŞALLAH ... Hak Eden Kazansın .

Tekerlekli Sandalye