Önereceğiniz 2. el kaliteli akülü sandalye varmı?

Kürşat

Üye
Üye
Arkadaşlar yurt içinde üretilen 2 adet akülü sandalye aldık ama her iki akülü sandalyen de verim alamadık. Avrupa üretimli bir akülü sandalye almak istiyoruz. biraz araştırma yaptım Avrupa üretim akülü sandalyelerin fiyatları çok pahalı bu yüzden ikinci el almak istiyoruz ama orada da temiz ikinci el bulmak mesele. Bize önereceğiniz bir marka varmı acaba veya güvenle alacağımız bir yer.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Bütceniz nedir? Alacağınız akülü sandalye daha çok iç mekandamı yoksa dış mekandamı kullanılacak. Ayağa kaldırma otomatik sırt yatma vb gibi özellikleri olmasını istiyormusunuz?

Kürşat

Üye
Üye
Yok abi ayağa kalma özellikli yada oto sırt yatmaya gerek yok. daha çok dışarda kullanacağız. bütçemiz 8 zorlarsak 12 bin tl gibi bişey olur ancak.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
O fiyata biraz zor ama kaliteli birşey olsun isterseniz İnvacare marka akülü sandalyeleri araştırın derim. Olmadı optimus 1 lere bakın. O fiyata hatta daha düşüğüne optimus 1 alırsınız. Bir üstü olan optimus 2 yide alabilirsiniz. Şuraya bir bakınız https://goldmedikal.com/İkinci-El-Akulu-Sandalyeler

Kürşat

Üye
Üye
yerli olmasın dedim ama bide IMC var o nasıl bilginiz varmı

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Daha önce forumda IMC akülü sandalye alanlar akülü sandalyeden memnun kalmadıklarını defalarca yazmışlardı. Bu yüzden bende önermiyorum.

Tekerlekli Sandalye