ösym hacklenmiş tercih yapmayanlar ne yapacak

bigboss

Üye
Üye
Arkadaşlar tercih yapacaktım fakat hacklenmiş sayılı gün kaldı tercihlerin bitmesine ne yapacağız ???

mevce

Üye
Üye
Ösym yöneticiliklerine gidip rahatlıkla yapabilirler.Ben bugun ösym merkez binasına gittim haclenmişsiniz dedim tercih alanacak mı dıye sordum.Görevli öyle bir şey yok sistem açık dedi.Bende tercihlerimi yaptım.

bigboss

Üye
Üye
e bende giriyorum siteye Failed to update database "adaykayit" because the database is read-only. yazıyor

cole08

Üye
Üye
arkadaşlar şuan itibariyle tercih işlemim tamamlanmış bulunuyorum sizde girip yapabilirsiniz

Nonamex

Üye
Üye
panik yapmayın önemli bir durum olduğunda süre uzatılır, sistemler açık şu an kontrol ettim tercih yapabilirsiniz...

marcus_oredius

Üye
Üye
eğer ayımn 20sini kadar sistem açılmasaydı belki bir ihtimal uzatılabilirdi. ama sistem açık olduğundan 1-2 hatta bir iki gün kapalı olmasından dolayı uzatma olmaz.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Evet ÖSYM sitesi dünyaca ünlü hacker grubu ananymous tarafından DDOS saldırısıyla sabah saatlerinde hacklenmiş. Neyseki kısa süre içerisinde saldırıyı bertaraf etmişler. Bu türden saldırılar son zamanlarda "özellikle devlet kurumlarına" karşı sık sık yapılıyor. Fakat merak etmeyin bizimkilerinde elleri armut toplamıyor. Fazla uzun sürmeyen bir sürede olayı hallediyorlar..

YassaX

Üye
Üye
Sadece Sabah Saatlerinde Olan bir Durum ... Öğleden itibaren ÖSYM Resmi İNternet Sitesinde Herhangi bir sorun yok ... Tercihlerinizi Rahatlıkla Yapabilirsiniz ... Herkese Şimdiden Hayırlı & Uğurlu Olsun ...

Saygılar ....

Tekerlekli Sandalye