ÖSYM ÖMSS Yerleştirmede Sayısal bilgileri açıkladı

HacıEmre

Üye
Üye
tşkrler bende bunu arıyordum acaba 2014 sınav tekrar yapılırmı

marcus_oredius

Üye
Üye
ben tahminime göre en az 2 tercih ve bunlara bağlı ek yerleştirme yapılacak daha bu eylül ayında bir ek yerleştirme daha söylendi .

marcus_oredius

Üye
Üye
birşey değil aklınızda olan sorular varsa lütfen çekinmeden sorun. dilimiz döndüğünce bilgimiz olduğu sürece cevaplamaya calışacaz.

sebboy

Üye
Üye
Atanan arkadaşları tebrik ederim atanamayanlarında en kısa sürede atanmasını dilerim.
Soru işaretleri giderildi.illerin puan durumları
ÖSYM:::T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi

şimdi bu en küçük en yüksek puan olayı şöyle dimi mesela 20020125473 TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU VERİ HAZIRLAMA VE KONTROL İŞLETMENİ (ŞIRNAK / TÜM İLÇELER - Taşra enküçük puan: 80,81825 en yüksek puan.:81,04757 bu iki puan arası yerleşti demek oluyor dımı

marcus_oredius

Üye
Üye
evet o kurum en düşük ve en üksek o puanla aldı demektir eğer bir ilin en düşüğü en yükseğine bakmak istiyorsanız bu listeden il il bölmeniz gerek. ben bu hafta başlayacaktım ancak hanımın badana boya işlemlerini öne çekmesi beni bir süre bu işeri yapmaktan alıkoycak ...

sebboy

Üye
Üye
evet o kurum en düşük ve en üksek o puanla aldı demektir eğer bir ilin en düşüğü en yükseğine bakmak istiyorsanız bu listeden il il bölmeniz gerek. ben bu hafta başlayacaktım ancak hanımın badana boya işlemlerini öne çekmesi beni bir süre bu işeri yapmaktan alıkoycak ...

ben istediğim cvpı aldım tşkler arkadaşım başka bir arkadaş kaafamı karıştırdıda ondan sordum sağolasın meslek hayatında başarılar dilerim:)

marcus_oredius

Üye
Üye
birşey değil teşekkür ederim.

Tekerlekli Sandalye