Ötv indirimi sağlık raporu

Birdal

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar yarın ötv indirimi için hastahaneye gitmeyi düşünüyorum ancak gitmeden önce herhangi bir kurumdan sevk almam gerekiyormu

SM-G530F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

balkesli

Üye
Üye
direk hastaneye gidebilirsiniz sevk almanıza gerek yok

Birdal

Üye
Üye
Merhaba hastahaneye gitim sağlık kuruluna çıktım ötv indirimi içın rapor almak istiyorum dedim görevli memur önce h sınıfı ehliyetini değiştireceksin dedi ehliyetde kod olacak o kod raporuna işlenecek dedi itiraz etim 5 yıl süresi var ehliyet deyişim içın dedim ehliyetimi gösterdim ozaman değştirmene gerek yok dedi 1 nisana gün verdi
Kafam karıştı

giray

Üye
Üye
Bazi kurumlar tam olarak mevzuati bilmiyor cok skinti cikartiyorlar araba alacagin bayiylede gorus bence ehliyeti onlarda skinti yapiyor vergi dairesindekilerde ama dedigin gibi 5 yil suresi var boyle bise demeleri cok sacma sonuna kadar itiraza devam

[device_name] cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

balkesli

Üye
Üye
sizin şu anda aldığınız rapor ötv indirimi için kod olmaz bu raporda sadece ötv indiriminden faydalanır diye bir ibare olacak.
araç alabilmeniz için ehliyetinizi değiştirmeniz gerekli ehliyet için başka bir rapor alacaksınız kodlar bu raporda olacak

ehliyet raporu için
aile hekimine gidip sevk alacaksınız yetkili bir hastanede aile hekiminin sevk ettiği doktorlara çıkacaksınız hastaneden aldığınız raporla il sağlık müdürlüğünde heyete gireceksiniz kodları buradaki heyet belirleyecek ve rapora yazacak buradan aldığınız raporla emniyete gidip ehliyetinizi değiştireceksiniz.

Birdal

Üye
Üye
sizin şu anda aldığınız rapor ötv indirimi için kod olmaz bu raporda sadece ötv indiriminden faydalanır diye bir ibare olacak.
araç alabilmeniz için ehliyetinizi değiştirmeniz gerekli ehliyet için başka bir rapor alacaksınız kodlar bu raporda olacak

ehliyet raporu için
aile hekimine gidip sevk alacaksınız yetkili bir hastanede aile hekiminin sevk ettiği doktorlara çıkacaksınız hastaneden aldığınız raporla il sağlık müdürlüğünde heyete gireceksiniz kodları buradaki heyet belirleyecek ve rapora yazacak buradan aldığınız raporla emniyete gidip ehliyetinizi değiştireceksiniz.
Yazınızdan şunu anladım ehliyeti değiştirmeden alacağım rapor ve eski ehliyeti bayi yada maliye problem çıkaracaktır

Birdal

Üye
Üye
Bazi kurumlar tam olarak mevzuati bilmiyor cok skinti cikartiyorlar araba alacagin bayiylede gorus bence ehliyeti onlarda skinti yapiyor vergi dairesindekilerde ama dedigin gibi 5 yil suresi var boyle bise demeleri cok sacma sonuna kadar itiraza devam

[device_name] cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi
Aynen emin olun hiç birşey bilmiyorlar ilde oturmadığımdan 300 km yol gidip gelmem gerekiyor
Bayiye de gitim oda kafa karıştırıcı bişeyler söyledi ehliyet deyişcek dedi

Tekerlekli Sandalye