ÖTV indirimi

My58

Üye
Üye
Merhaba bı konuda danışmak istiyorum eşimin babaannesi(teyzesi de oluyor)%40 ortopedik raporu var bir ayağı kısa onun adına otomatik vites araç alıp kullanmak istiyorum 3 . Derece akraba sayılıyor bildiğim kadarıyla kendisi yaşı 55-60 ehliyeti yok ÖTV indirimli araç alma durumu ve kullanma durumu nedir teşekkür ederim yardımlarınız için

goksalsazak34

Üye
Üye
Merhaba bı konuda danışmak istiyorum eşimin babaannesi(teyzesi de oluyor)%40 ortopedik raporu var bir ayağı kısa onun adına otomatik vites araç alıp kullanmak istiyorum 3 . Derece akraba sayılıyor bildiğim kadarıyla kendisi yaşı 55-60 ehliyeti yok ÖTV indirimli araç alma durumu ve kullanma durumu nedir teşekkür ederim yardımlarınız için
Öncelikle babaannenin ehliyeti olması lazım engelli b ve otomatik tertibat kodlarının yazılı oldugu ehliyet bunlar varsa engelli raporunda açıklama kısmında 20.02.2019 da değişen mevzuata göre özel aksamda hareket ettirici özel tertibatlı araç kullanabilir yazısı olması gerekiyor bunlar hepsi mevcutsa alabilirsiniz

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

My58

Üye
Üye
Ehliyet alacak pozisyon da değil gibi yani sınavı geçecek yaşta değil nasıl bir yol izlenim yapabilirim

Tekerlekli Sandalye