ÖTV indirimli araç alabilmem için heyete tekrar girmem gerekiyor mu?

Fatma32

Üye
Üye
Merhaba herkese. Ben süresiz %41 engelli raporumu alıp vergiden muaf olmak için kurumuma dilekçe verdim. Engelli raporumda "Sadece engelliliğine uygun hareket ettirici özel tertibatla taşıt kullanabilir." yazıyor. Önceden aldığım B sürücü ehliyetim elimde var. ÖTV'siz araç alabilmem için ilk yapmam gereken işlem nedir? ilçede yaşıyorum. Heyete tekrar mı gireceğim? ayrıca heyete girersem ücret ödemesi yapacak mıyım? Bilen arkadaşlarımız yönlendirirse çok mutlu olurum. :)

veli 1500

Üye
Üye
Araba nasıl alırım nekadar indirim yapacaklar mesela 20000 tl araba nekadar indirim yapacaklar halil bey
Yöneticim

İsen Buga

Üye
Üye
%40 dicem ama kağıt kalem alıp çözemezsiniz.
Fiyatlar bayiden bayiye göre değişir. Bu nedenle evde ve teoride yapılan ÖTV indirimi uygulama yani bayii esnasında farklı görürsünüz.
Bati güzel kafa ütüler farkında olamazsınız. Önemli olan ÖTV indirim ile aracı kuruşu kuruşuna almak değildir; önemli olan iyi bir dil ile açıklığı yakalayıp pazarlık etmektir. Fiyat belirlendikten sonra cam film hediye isterim diyebilirsiniz. Onun gibi birşeyler.

veli 1500

Üye
Üye
Nakadar indirim yapacaklar mesela fiyat nedir 20000 tl nekadar indirim yapacaklar halil bey sorum bu teşkkür ederim

Tekerlekli Sandalye