Ötv indirimli araç alımı vasi tayini

ask2323

Üye
Üye
Selamun aleykum merhabalr büyükbabam üzerine ötv indirimli araç almak için rapor aldım %90 oranında ve açıklamada "otv indirimden faydalanabilir. Vasi tayini gerekir " şeklinde açıklama mevcut fakat büyük babamın herhangi bir psikolojik ruhsal duygusal rahatsızlığı yok demans yok akıl geriliği yok akli olarak hicbir sorunu yok acaba bu durumu yaşayan veya tam cevabını verecek birisi varmıdır ? Vasi için sulh hukuk başvurup araç alabilirsin diyende var ek karar gerekir diyende var noterde vasilik belgesi alınır diyende var ne yapacagimi bilemedim

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Akıl sağlığı yerindeyse vasi tayinine gerekte yok. Açıkcası vasi tayiniyle alınan araçta sonradan çok sorun yaşarsınız. Aracı satarken kolay kolay satamazsınız satsanız aracın parası araç kimin üstüneyse onun hesabına yatar vs. Bence siz direk rapora itiraz edin.

ask2323

Üye
Üye
Akıl sağlığı yerindeyse vasi tayinine gerekte yok. Açıkcası vasi tayiniyle alınan araçta sonradan çok sorun yaşarsınız. Aracı satarken kolay kolay satamazsınız satsanız aracın parası araç kimin üstüneyse onun hesabına yatar vs. Bence siz direk rapora itiraz edin.

Teşekküler. Hastaneye sordum direkt rapora itiraz edebilirsiniz dedi be o şekilde de il sağlık müdürlüğü sizi başka hastaneye yollar yeniden işlemler yapılır denildi

Tekerlekli Sandalye